سلاح Dragon برای بازی Apex Legends معرفی شد

۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۱

همان‌طور که اطلاع دارید، فصل ۸ بازی Apex Legends رو به اتمام است و به زودی فصل ۹ جایگزین آن خواهد شد. در همین راستا، تیم سازنده محتویات فراوانی را برای فصل تازه‌ی این بازی در نظر دارد که یکی از آن‌ها سلاح Dragon خواهد بود.

Apex Legends از سری عناوین دوست‌داشتنی و پرطرفدار در سبک‌های اکشن و تیراندازی به صورت آنلاین است که آن را می‌توانید با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان تجربه کرده و لذت ببرید. انتشار این عنوان برای اولین بار به سال ۲۰۱۹ میلادی بازمی‌گردد و دو استودیوی ریسپاون اینترتیمنت (Respawn Entertainment) و الکترونیک آرتس (Electronic Arts) نیز به ترتیب در امر ساخت و عرضه‌ی آن نقش داشته‌اند. پشتیبانی تیم سازنده نیز از این اثر بسیار خوب بوده و هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی‌های متنوعی برای آن در دسترس قرار می‌گیرد. امروز هم مطلع شدیم که شخصیت Loba در این بازی دستخوش تغییرات اندکی خواهد شد.

فصل ۹ بازی Apex Legends تنها تا چند روز دیگر در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت و محتویات بی‌شماری را با خود به همراه خواهد داشت. به نقل از سازندگان، این فصل سه سلاح جدید را به بازی اضافه می‌کند که امروز یکی از آن‌ها یعنی Dragon معرفی شد. از این سلاح برای نخستین بار در این بازی استفاده می‌شود و در گذشته مشاهده نشده بود. گفته می‌شود که این سلاح قدرت زیادی دارد و کار با آن نسبتا ساده است. در ادامه می‌توانید تصویری از سلاح Dragon را مشاهده نمایید.

در صورت دریافت اطلاعات بیشتر از فصل جدید بازی Apex Legends، تیم گیمفا آن‌ها را فورا با شما عزیزان به اشتراک خواهد گذاشت. این عنوان هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد.

5
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید