گزارش: بازی Sonic Colors Remastered در سال جاری منتشر خواهد شد

۲۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۵

با توجه به گزارش‌ها و اخبار پیرامون شرکت سگا (SEGA)، احتمالاً در سال جاری میلادی باید منتظر عرضه‌ی نسخه‌ی ریمستر شده‌ی بازی Sonic Colors باشیم.

طبق گزارش نشریه‌ی Gematsu، یک استودیوی آلمانی با نام iksample که در زمینه‌ی طراحی‌های صوتی و دوبله و صداگزاری فعالیت دارد، اخیراً از بازی “Sonic Colors Remastered” به عنوان یکی از پروژه‌های جدید خود یاد کرده است. از طرفی دیگر، یکی از فروشگاه‌های خرده فروش فرانسوی اخیراً عنوانی با نام “Sonic Colors Ultimate” را به فهرست بازی‌های خود در سال ۲۰۲۱ افزود که در بخش پلتفرم‌های آن نیز نام‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ قرار گرفته است.

همچنین، لازم به ذکر است که بازی Sonic Colors برای اولین بار در ماه نوامبر سال ۲۰۱۰ به صورت انحصاری در اختیار دارندگان کنسول‌های Wii و DS شرکت نینتندو قرار داشت که البته از نظر گیم‌پلی نیز متفاوت بودند. علاوه بر این، شرکت سگا به عنوان مالک امتیاز Sonic پیش‌تر اعلام کرده بود که به‌زودی و به مناسبت ۳۰ سالگی این شخصیت قصد دارد تا در این تاریخ به انتشار بازی‌های جدید و خبرهای مهم بپردازد.

از طرفی دیگر، در سال ۲۰۱۹ و در جریان رویداد SXSW Gaming 2019 بود که تاکاشی ایزوکا (Takashi Iizuka) به عنوان مدیر تیم Sonic اظهار داشته بود که بازی جدیدی از این مجموعه‌ی پرطرفدار و مشهور در حال ساخت است.

به‌هر ترتیب، با توجه به شواهد مذکور می‌توان به این نتیجه رسید که این خبر صلاحیتی بیشتر از یک شایعه دارد و احتمال اینکه به‌زودی شاهد عرضه‌ی یک بازی از مجموعه‌ی سونیک برای کنسول‌های مختلف باشیم نیز کم نخواهد بود.

6
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید