Borderlands 3: Director’s Cut بر روی نینتندو سوییچ عرضه نخواهد شد

۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۳

عنوان Borderlands 3: Director’s Cut اکنون با محتوای جدید، ماموریت‌های داستانی، انواع گوناگون Raid Boss، یک Vault Card و بسیاری موارد دیگر در دسترس بازی‌بازان قرار گرفته است اما به نظر می‌رسد که برخی از علاقه‌مندان نتوانند به آن دسترسی داشته باشند.

اخیرا طبق گزارش‌های منتشر شده، گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد عرضه‌ی بازی Borderlands 3: Director’s Cut توسط استودیوی گیرباکس (Gearbox) بر روی کنسول نینتندو سوییچ شده بود؛ به خصوص این که تمام نسخه‌های سری Borderlands تاکنون بر روی کنسول نینتندو سوییچ عرضه شده‌اند. همچنین اخیرا سازمان رده‌بندی PEGI بازی Borderlands 3: Director’s Cut را برای این کنسول دستی رده‌بندی کرده بود که این اتفاق نشان می‌داد به زودی این اثر بر روی پلتفرم نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

با این حال به نظر می‌رسد اقدام اخیر سازمان PEGI یک خطای عجیب بوده است؛ چرا که آقای گیب گوروین (Gabe Gurwin) از وب‌سایت GameSpot اخیراً بر روی حساب کاربری رسمی خود در توییتر اعلام نمود که با نماینده‌ی توکی گیمز (۲K Games) در این مورد صحبت کرده و او تایید کرده است که بازی Borderlands 3: Director’s Cut بر روی کنسول نینتندو سوییچ عرضه نخواهد شد. پس از این توییت، صفحه‌ی بازی مذکور در وب‌سایت PEGI به‌روز شد و پلتفرم نینتندو سوییچ به همراه رده‌بندی سنی آن حذف شد که این اتفاق نشان می‌دهد واقعا اشتباه از جانب این سازمان بوده است.

عنوان Borderlands 3: Director’s Cut هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس به همراه رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

2
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Nathan Drake گفت:

  سوییچ کنسول بازی های مولتی نیست کسی که سوییچ میگیره باید انحصاری های خود سوییچ رو بازی کنه

  2
  0
 • UNESISM گفت:

  نینتندو برای پارتی ها و دورهمی های خوف کاناپه ای هستش که میخوای هم‌جنب و‌جوش داشته باشه هم کل کل و خنده
  چه با دوستات باشی چه خانواده
  کلا مفهومش دورهم بودنه و عشق کردن
  من تا به حال هیچ کنسول نینتندوی نداشتم اما دیدم که بیشتر خدایگان جهان گیم از کارگردان گاد اف وار تا مدیر مایکروسافت اوقات فراغت و تفریحشون رو با سویچ پلی میزنند کنار خانواده و دوستاشون
  اینکه یه سری از فن بویها میگن نینتندو بچه محوره کنسولهاش
  مثل این میمونه که منی که گیمرم‌ توی بیشتر بازیهای انلاین محور که اسم نمی برم و بازی مثل جی تی ای صدای بزرگسالهایی میشنوم که با ویس چنجر اومدن و با صدای کودک حرف میزنند… وگرنه همه که بچه سویچ بازی میکنه

  1
  0