تست آلفای بازی The Emperor’s Own آغاز شد

۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۱

تیم سازنده‌ی بازی The Emperor’s Own در گذشته اعلام کرده بود که یک تست آلفا برای این عنوان در نظر گرفته شده است. حال این نسخه در اختیار بازی‌بازان قرار دارد و بخش‌هایی از آن نیز قابل تجربه است. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلر تازه‌ای از این اثر منتشر شده است.

استودیوی ولگا (Volga) که به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی بازی The Emperor’s Own را به عهده دارد، امروز اعلام کرد که تست آلفای این عنوان که حدود سه ساعت محتوا در خود دارد، هم‌اکنون در دسترس قرار گرفته است. تست این بازی داستان محور و ماجراجویی در حال حاضر بر روی استیم قابل تجربه است و باز‌ی‌بازان با تجربه‌ی آن می‌توانند آشنایی بیشتری پیدا کنند.

داستان بازی The Emperor’s Own در مورد تاریخ روسیه است و امپراطوری‌های آن را به خوبی روایت می‌کند. شما در این عنوان باید هدایت سربازی به نام Alexander Obolenskii را به دست گرفته و رفته رفته به شهرت و محبوبیت دست پیدا کنید. یکی از اعضای تیم سازنده در خصوص این عنوان گفته است:

در ساخت بازی The Emperor’s Own تلاش زیادی داشته‌ایم. شاید روی برخی از بخش‌ها نظیر سیستم مبارزات تمرکز زیادی نداشتیم، اما به خوبی از عهده‌ی داستان آن برآمدیم. بازی‌بازان در میانه‌های راه حق انتخاب‌های زیادی خواهند داشت و این قضیه به جذابیت‌های بازی اضافه خواهد کرد. بنابراین امیدوار هستیم که آن‌ها هم از این اثر لذت ببرند.

همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئویی از بازی The Emperor’s Own در دسترس قرار گرفته است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

4
3
برچسب‌ها:

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید