Call of Duty: Warzone متقلبان بیشتری را مسدود می‌کند

۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۳

موج تازه‌ای از مسدودسازی‌های Call of Duty: Warzone در راه است که هکرها و متقلبان بیشتری را از جریان بازی حذف می‌کند؛ این کار، باعث می‌شود فضای بازی برای تجربه‌ی علاقه‌مندان امن‌تر شود.

توسعه‌دهندگان Call of Duty: Warzone، با موج جدیدی از مسدودسازی‌ها، به مبارزه با متقلبان و هکرها ادامه می‌دهند. مشخص نیست که آیا این تلاش‌های توسعه‌دهندگان تأثیری روی محیط Call of Duty: Warzone خواهد داشت یا خیر، با این حال تعداد  کاربران مسدودشده پیوسته در حال افزایش است.

استودیو ریون سافت‌وار (Raven Software) در طول سال جاری میلادی، همواره مسدود شدن برخی کاربران را گزارش کرده است. تا به حال بیش از ۳۰۰۰۰۰ کاربر مورد برخورد این مسدودسازی‌ها قرار گرفته اند. وقتی این تعداد را در مقابل میلیون‌ها کاربر بازی موردبحث در نظر می‌گیریم، ممکن است به نظر برسد که این کار تاثیر چندانی نخواهد داشت؛ اما استودیو ریون سافت‌وار با جدیت این روند را ادامه داده و حساب کاربران متخلف را از سرورهای Call of Duty: Warzone حذف می‌کند.

چند ساعت قبل استودیو ریون سافت‌وار به صورت رسمی در توییتر اعلام کرد که ۱۵۰۰۰ حساب دیگر را مسدود کرده است. این استودیو، توییت خود را با بیان این نکته که در ادامه کاربران بیشتری مسدود خواهند شد، به پایان رساند؛ در نتیجه می‌توان حدس زد که این استودیو، پس از این اقدامات شدیدتری را در مقابل متقلبان خواهد داشت. سیستم ضد تقلب Call of Duty: Warzone بر اساس فهرستی که در گذشته اعلام شده است کار می‌کند. توسعه‌دهندگان بازی موردبحث، قول داده‌اند که تکنولوژی تشخیص و همچنین نرم‌افزار مقابله با تقلب‌ها را ارتقا دهند. اگرچه این موضوع به سادگی قابل اثبات نیست، اما ریون سافت‌وار به قول خود در رابطه با گفتگوی دو جانبه‌ی بیشتر راجع به مقابله با تقلب‌ها عمل کرده است. اکتیویژن (Activision)، ناشر این بازی، قوانین بسیار سخت‌گیرانه‌ای را در این رابطه وضع کرده است؛ و در حال حاضر، هیچ راهی برای رفع مسدودی حساب‌های مسدودشده وجود ندارد.

Call of Duty: Warzone در روزهای آتی برای اتفاقات بزرگ ماه آینده آماده می‌شود. فصل دوم این بازی در تاریخ ۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ (۲۱ آوریل ۲۰۲۱) پایان می‌یابد و طبق شایعات، رویداد بمب اتمی (Nuke Event) هم آغاز خواهد شد؛ این موضوع، به مسئله‌ی زامبی‌ها پایان بخشیده و انتظار می‌رود نقشه‌ی تازه‌ای را هم با تم دهه‌ی ۱۹۸۰ میلادی، به بازی اضافه کند.

مقابله با هکرهای Call of Duty: Warzone هم برای استودیو ریون سافت‌وار بسیار حائز اهمیت خواهد بود. همزمان با رویداد پیش رو، کاربران زیادی به بازی بازخواهند گشت و هکرها می‌توانند به سادگی جریان بازی را دچار اخلال کنند. تا کنون چندین استریمر و تولیدکننده‌ی محتوا به منظور ترک بازی، مورد تهدید قرار گرفته‌اند و یکی از دلایل اصلی این اتفاق، هکرها هستند.

به نظر می‌رسد Call of Duty 2021 نسخه‌ی جدیدی از سبک World War 2 باشد و واضح است که اگر تیم توسعه و انتشار Call of Duty: Warzone نتواند از پی مشکل هکرها بر بیاید، کاربران در عنوان بعدی هم از مشکلات مشابهی رنج خواهند کشید. با انتظاراتی که بازی‌بازان از به‌روزرسان‌های ریون سافت‌وار دارند، امیدواریم که این تقلب‌های ترویج‌یافته، به پایان خود نزدیک باشند.

 

14
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید