تصاویر جدیدی از بازی Diablo 2 Resurrected منتشر شد

۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۰

اگر از هواداران بازی Diablo 2 Resurrected باشید، حتما می‌دانید که تست آلفای این بازی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی از فردا آغاز خواهد شد. در همین راستا، امروز تصاویر تازه‌ای از این بازی عرضه شده است تا هواداران بیش از پیش با این اثر آشنا شوند.

تست آلفای بازی مورد انتظار Diablo 2 Resurrected از فردا آغاز می‌گردد و بسیاری از بازی‌بازان قادر خواهند بود تا اطلاعات بیشتری را از این اثر کسب نمایند.  تصاویر امروز هم به همین مناسبت در دسترس قرار گرفته است که محیط زیبا و جذاب آن را به نشان داده است. نسخه‌ی آلفای این بازی تنها به صورت تک‌نفره قابل تجربه خواهد بود و خبری از حال چندنفره در آن نیست. این در حال است که نسخه‌ی اصلی بازی از بخش‌های گوناگونی برخوردار است و حتی شما می‌توانید آن را با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان تجربه کنید.

انتظار می‌رود که تا فردا تریلرها و تصاویر بیشتری از بازی Diablo 2 Resurrected در دسترس قرار گیرد که این می‌تواند خبر خوشی برای طرفداران باشد. گفتنی است که شرکت بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده دارد. این عنوان در تاریخی نامشخص از سال جاری بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت.

در پایان می‌توانید تصاویر گفته شده از بازی Diablo 2 Resurrected را مشاهده و دانلود کنید. نظر شما در مورد این نسخه چیست؟ آیا فکر می‌کنید که Diablo 2 Resurrected هم می‌تواند به موفقیت دست پیدا کند؟

5
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید