بازی Breathedge بر روی نینتندو سوییچ منتشر شد

۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۹

دارندگان کنسول نینتندو سوییچ از امروز قادر هستند تا به تجربه‌ی بازی Breathedge بپردازند. همچنین برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی هم از این عنوان در دسترس قرار گرفته است.

بازی Breathedge ماه گذشته بر روی استیم در دسترس قرار گرفت و استقبال نسبتا خوب بازی‌بازان را به همراه داشت. تیم سازنده برنامه‌های بلند مدتی برای این عنوان دارد و در همین راستا، آن را از امروز بر روی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار داده است. بنابراین دارندگان این کنسول از امروز با مراجعه به فروشگاه نینتندو eShop می‌توانند این اثر را با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار خریداری کنند.

بازی Breathedge را باید عنوانی در سبک‌ بقا دانست که بیشتر اتفاقات آن در فضا جریان دارد. تیم سازنده برای ساخت این بازی از عناوینی نظیر Subnautica الهام گرفته است. البته بازی‌بازان در این بازی در اماکنی نظیر اقاینوس‌ها حضور نخواهند داشت. در این بازی باید هدایت شخصیتی مبتدی را به دست گرفته و به دنبال کسب پیروزی‌های فراوان باشید. این مرد تمایل دارد تا راه پدربزرگ خود را ادامه داده و به موفقیت‌های بسیاری در زندگی شخصی و کاری خود دست پیدا کند. البته پس از وقوع مشکلاتی در سفینه‌ی فضایی، درمی‌یابید که یاران خود را از دست داده‌اید. سپس باید تجهیزات لازم را فراهم کرده و به خانه بازگردید. خوشبختانه بازی از نظر داستان حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و بازی‌بازان می‌توانند برای مدتی سرگرم شوند.

از دیگر ویژگی‌های قابل توجه بازی Breathedge باید به موسیقی‌های دلنشین اشاره داشت. حال باید منتظر بود و دید که نظر دارندگان نینتندو سوییچ در خصوص این اثر چه خواهد بود. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئویی از این عنوان به دست بازی‌بازان رسیده است که در پایان می‌توانید نسبت به مشاهده و دانلود آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

5
0
برچسب‌ها:

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید