تاریخ انتشار بازی Warhammer: Age of Sigmar Storm Ground مشخص شد

۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۲

استودیوی فوکس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) که در گذشته به معرفی بازی Warhammer: Age of Sigmar Storm Ground پرداخته بود، امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی آن را مشخص کرد. همچنین برای آشنایی بیشتر علاقه‌مندان، ویدئوی جدیدی از این بازی در دسترس قرار گرفته است.

داستان بازی Warhammer: Age of Sigmar Storm Ground همان‌طور که از نام آن پیداست، به فرنچایز Warhammer مربوط می‌شود. به همین دلیل، انتظار می‌رود که استقبال خوبی از آن به عمل بیاید. این بازی ابتدا در مراسم Gamescom 2020 معرفی شد و تریلری از آن هم در دسترس قرار گرفت. حال امروز استودیوی فوکس هوم اینتراکتیو که وظیفه‌ی ساخت این عنوان را به عهده دارد، اعلام کرد که این اثر در تاریخ ۶ خرداد ۱۴۰۰ (۲۷ می ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. به مناسبت رونمایی از تاریخ انتشار این بازی، سازندگان و ناشران نسبت به عرضه‌ی یک تریلر جدید اقدام کرده‌اند که می‌تواند برای طرفداران جالب توجه باشد.

Warhammer: Age of Sigmar Storm Ground را باید عنوانی استراتژی محور در نظر گرفت که در آن باید هدایت یک ارتش بزرگ را به دست گرفته و رفته رفته به قدرت آن اضافه کنید. سپس باید به نبرد با دیگر قبایل پرداخته و از مبارزات هیجان‌انگیز آن لذت ببرید. امکان باز کردن آیتم‌ها، سلاح‌ها و فنون فراوانی در این بازی وجود دارد.

در پایان می‌توانید تریلر گفته شده را مشاهده و دانلود کنید. به محض دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی Warhammer: Age of Sigmar Storm Ground، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

5
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید