تاریخ انتشار بازی واقعیت مجازی Traffic Jams مشخص شد

۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۳

استودیوی لیتل چیکن (Little Chicken) که در گذشته به معرفی بازی واقعیت مجازی Traffic Jams پرداخته بود، امروز از تاریخ دقیق عرضه‌ی آن رونمایی کرد. همچنین جهت آشنایی بیشتر افراد، ویدئوی دیگری از سوی تیم سازنده در دسترس قرار گرفته است.

Traffic Jams از سری عناوین واقعیت مجازی در سبک‌های پازلی و ماجراجویی است که در آن باید ترافیک را کنترل کرده و آن را به حداقل برسانید. یک لحظه غفلت از سوی شما کافی است تا وسایل نقلیه‌ی مختلف به یکدیگر برخورد کرده و شما ببازید. بنابراین برای پیروزی در هر مرحله باید دقت کافی به خرج دهید. این بازی ابتدا در مراسم Upload VR Showcase معرفی شد و تریلری از آن هم در دسترس قرار گرفت که استقبال نسبتا خوب بازی‌بازان را به همراه داشت. خوشبختانه حالت‌های متنوعی در منوی این اثر به چشم می‌خورد که از میان آن‌ها باید به بخش‌های تک‌نفره و چندنفره اشاره داشت. بدون شک تجربه‌ی این بازی به صورت آنلاین و با دوستان می‌تواند اتفاق جالبی باشد. قابل ذکر است که شرکت لیتل چیکن به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده دارد.

به نقل از سازندگان، بازی Traffic Jams از تاریخ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ (۸ آپریل ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل تجربه خواهد بود. بنابراین تنها دو روز تا انتشار این اثر باقی مانده است و به زودی می‌توانید یکی از بامزه‌ترین بازی‌های واقعیت مجازی را امتحان کنید. امروز تریلری هم در این خصوص در دسترس قرار گرفته است که در پایان قابل تماشا و دانلود خواهد بود.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

4
0
برچسب‌ها: ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید