استودیوی ریر تا کنون بیش از ۱۰۰ بازی را ساخته است

۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۲

استودیوی ریر (Rare) امروز آمار جالبی را از بازی‌های خود منتشر کرد که برای طرفداران این شرکت جالب توجه خواهد بود. این تیم برای آینده‌ی خود نیز برنامه‌های فراوانی در سر دارد و باید دید که در آن‌ها چه عملکردی خواهد داشت.

از سال ۱۹۸۵ میلادی تا به حال، استودیوی ریر دست به ساخت بیش از ۱۰۰ بازی زده است که در نوع خود آمار بی‌نظیری به حساب می‌آید. اعضای این استودیو تلاش داشته‌اند تا این عناوین را در ژانرهای گوناگون عرضه کنند و توجه درصد زیادی از بازی‌بازان با سلیقه‌های مختلف را به خود جلب کنند. از این سبک‌ها می‌توان به مسابقه‌ای، پلتفرمر، تیراندازی اول‌شخص، ماجراجویی و مبارزه‌ای اشاره داشت که بدون شک ساخت هر یک به هیچ عنوان کار ساده‌ای نبوده است.

البته بیشتر بازی‌های مشهور این تیم به زمان گذشته مربوط می‌شود که از بهترین آن‌ها می‌توان به Banjo-Kazooie، GoldenEye 007، Perfect Dark، Diddy Kong Racing، Donkey Kong Country و Rare Today اشاره داشت. با این حال، آن‌ها برای آینده‌ی خود اهداف بزرگی در سر دارند و پیش‌بینی می‌شود که در این خصص به موفقیت هم دست پیدا کنند. به عنوان مثال، ساخت عنوانی با نام Everwild هم‌اکنون در دستور کار قرار دارد و در آینده‌ای نه چندان دور به دست علاقه‌مندان خواهد رسید. شرکت ریر به این عنوان امید زیادی دارد و در کل احتمال می‌رود که به یکی از برترین آثار آن تبدیل شود.

نظر شما در خصوص بازی‌های استودیوی ریر چیست؟ آیا این آثار توانسته است تا سهم بزرگی در سرگرم کردن افراد ایفا کند یا خیر؟

20
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید