بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga بار دیگر با تاخیر مواجه شد

۱۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۴

استودیوی ترولرز تیلز گیمز (Traveller’s Tales Games) با انتشار پیامی در توییتر رسمی خود اعلام کرد که بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga تا مدت زمان نامعلومی به تاخیر افتاده است.

بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga ابتدا قرار بود در بهار سال جاری منتشر شود، اما حال بار دیگر عرضه‌ی آن به تعویق افتاده است. استودیوی ترولرز تیلز گیمز اعلام کرد که برای توسعه‌ی این بازی به زمان بیشتری نیاز دارد. این استودیو همچنین اشاره کرد که امیدوار است به‌زودی تاریخ انتشار بازی مذکور را اعلام کند.

این اثر همه‌ی ۹ قسمت مجموعه فیلم‌های Star Wars را در قالب یک عنوان به نام LEGO Star Wars: The Skywalker Saga ارائه می‌دهد. هر قسمت این بازی شامل ۵ ماموریت است و بازی‌بازان می‌توانند همه‌ی این مراحل را به ترتیب پشت سر بگذارند و یا این‌که هر یک را به صورت جداگانه تجربه کنند. مکان‌های کلاسیک سری Star Wars مانند Tatooine ،Coruscant ،Jakku ،Endor و بسیاری از مکان‌های دیگر برای کاوش در دسترس خواهند بود. همچنین بیش از ۳۰۰ شخصیت قابل بازی نیز در این اثر وجود دارد.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga برای انتشار بر روی کنسول‌های نسل هشتم، نسل نهم و پلتفرم رایانه‌های شخصی در نظر گرفته شده است.

9
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید