خبرنامه ۱۴؛ مروری بر مهم‌ترین اخبار هفته‌ی گذشته

محسن رضوی فر
۱۳ فروردین ۱۴۰۰ - 18:20

چهاردهمین قسمت از آیتم ویدیویی خبرنامه منتشر شده است و با همراهی شما مروری بر مهم‌ترین اخبار دنیای بازی در هفته‌ی گذشته خواهیم داشت.

اگر شما در طول هفته به دلیل درس، کار، مشغله‌ و گرفتاری‌های مختلف فرصت پیگیری اخبار دنیای بازی‌های ویدیویی را نداشته‌اید، هیچ جای نگرانی وجود ندارد. شما می‌توانید به راحتی و با تماشای خبرنامه‌ی ویدیویی گیمفا به صورت هفتگی از مهم‌ترین اخبار دنیای بازی مطلع شوید و نهایت لذت را ببرید. در آیتم خبرنامه‌ی گیمفا تلاش کرده‌ایم تا مهم‌ترین اخبار صنعت بازی را به صورت ویدیویی و کاملاً جذاب به شما مخاطبان عزیز ارائه دهیم تا علاوه بر آگاه شدن از این خبرها، ویدیوها و موسیقی‌های جذابی را نیز از بازی‌های مربوطه ببینید و بشنوید.

در هفته‌ای که گذشت، شرکت سونی به صورت رسمی از تعطیلی فروشگاه‌های پلی‌استیشن ۳، PSP و PS Vita در تابستان آینده خبر داد. همچنین به گفته‌ی جف گراب، ظاهراً نسخه‌ی دوم بازی Alan Wake نیز در دست توسعه قرار دارد. علاوه بر این ساخت یک فیلم براساس بازی Ghost of Tsushima به صورت رسمی تایید شد و طبق گزارش برخی از منابع معتبر، بازی Call of Duty WW2: Vanguard نام نسخه‌ی بعدی مجموعه‌ی Call of Duty خواهد بود.

با چهاردهمین قسمت از آیتم ویدیویی خبرنامه همراه ما باشید. شما همراهان همیشگی گیمفا می‌توانید ضمن تماشای این آیتم به صورت آنلاین، آن را با دو کیفیت مختلف نیز دانلود کنید.

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت FHD

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید