بازی eSport Boxing Club به زودی عرضه خواهد شد

۱۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۱

استودیوی استیل سیتی اینتراکتیو (Steel City Interactive) امروز به معرفی بازی eSport Boxing Club پرداخت و جزئیاتی از آن را منتشر کرد. ضمنا برای آشنایی بیشتر افراد، ویدئویی از این عنوان در دسترس قرار گرفته است.

همان‌طور که از نام بازی eSport Boxing Club پیداست، با اثری در سبک ورزشی سر و کار داریم که به طور مشخص به ورزش بوکس می‌پردازد. در این بازی باید هدایت یکی از قهرمانان مربوط به این رشته را به دست گرفته و حالت‌های متنوعی را برای شروع یک رقابت جذاب برگزینید. البته در گذشته نسخه‌هایی از این سری در دسترس قرار گرفته بود، اما نسخه‌ی پیش رو را باید در نوع خود بهترین دانست؛ چرا که از لحاظ امکانات، بخش‌ها و کیفیت بسیار بهتر از گذشته است. گفتنی است که استودیوی فوق وظیفه‌ی ساخت آن را به عهده دارد.

جالب است بدانید که امکان ساخت شخصیت و استفاده از آن در میادین نیز در بازی eSport Boxing Club برای بازی‌بازان فراهم است. به گفته‌ی تیم سازنده، گیم‌پلی این عنوان بسیار سیع است و شما باید حرکات فرد مقابلتان را کاملا زیر نظر داشته باشید تا بتوانید عکس‌العمل خوبی از خود نشان دهید. به این دلیل که هنوز در روزهای نخست توسعه‌ی این بازی به سر می‌بریم، بدیهی است که هنوز تاریخ دقیق انتشار آن تعیین نشده باشد. بنابراین باید منتظر اخبار تیم سازنده در روزها و ماه‌های آینده باشیم.

بازی eSport Boxing Club قرار است بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار گیرد. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز تریلری از این اثر عرضه شده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دانلود آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

5
1

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید