Xbox Indie Showcase | بازی Moonglow Bay معرفی شد

۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۸

شرکت کوت‌سینک (Coatsink) و استودیوی بانی‌هاگ (Bunnyhug) امشب از بازی جدید Moonglow Bay برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی رونمایی کردند. این عنوان نقش‌آفرینی که بر روی ماهی‌گیری تمرکز دارد، امسال از طریق ایکس‌باکس گیم‌پس نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

کوت‌سینک علاوه بر انتشار تریلر معرفی Moonglow Bay، اطلاعات زیادی را نیز از محصول جدید خود به اشتراک گذاشته است.

Moonglow Bay در دهه‌ی ۸۰ میلادی و در کرانه‌ی شرقی کانادا جریان دارد و در کنار ماهی گیری آرامش بخش و عناصر نقش‌آفرینی، یک داستان متنوع و احساسی را به بازی‌بازان ارائه می‌دهد.

شما در نقش یک ماهی‌گیر تازه کار بازی را آغاز می‌کنید؛ کسی که در حال تقلا است تا با جلوگیری از ورشکسته شدن یک کسب و کار، آخرین درخواست شریک خود را انجام دهد.

چه به صورت تک‌نفره و یا با دوستان خود در حالت Local Co-op، شما باید صید خود را پخته و سپس غذا‌های خود را به مردم بفروشید تا بتوانید فروشگاه، تجهیزات و قایق ماهی‌گیری خود را ارتقا دهید.

با ترکیب استایل هنری voxel و یک موسیقی فاخر، سفر شما به چندین قوس داستانی خاص تقسیم خواهد شد. بازی دارای یک شهر است که می‌توانید در آن گشت و گذار کنید. همچنین احتمال مواجه با هیولا‌های افسانه‌ای Moonglow نیز وجود دارد.

با در دست گرفتن چوب ماهی‌گیری و دفتر خاطرات خود، به اکتشاف در دورترین نقاط اقیانوس بپردازید و نحوه‌ی انداختن تور، گذاشتن تله، و ماهی‌گیری در یخ را یاد بگیرید و در حین فاش کردن راز‌های Moonglow Bay با بیش از ۱۰۰ گونه‌ی مختلف از آبزیان روبه‌رو شوید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

5
2

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید