تریلری از گیم‌پلی بازی Century: Age of Ashes منتشر شد

۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۴

همان‌طور که در جریان هستید، بازی Century: Age of Ashes چندی پیش معرفی شد و اکنون عده‌ی زیادی برای تجربه‌اش مشتاق هستند. حال امروز ویدئویی از گیم‌پلی این اثر در دسترس قرار گرفته است که نباید به راحتی از آن عبور کرد.

Century: Age of Ashes از سری عناوین اکشن به صورت چندنفره است که ابتدا در مراسم The Game Awards 2020 معرفی شد و تا به حال هم تریلرهای زیادی از آن عرضه شده است. این بازی قرار است ابتدا به صورت دسترسی زودهنگام بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود و سپس در آینده‌ای نه چندان دور شاهد عرضه‌ی نسخه‌ی اصلی آن با امکانات و قابلیت‌های بیشتر باشیم. در این بازی باید هدایت اژدهای دلخواه خود را به دست گرفته و نبردهای دشواری را در میدان مبارزه تجربه نمایید. هر یک از کاراکترهای این بازی قدرت‌ها و مهارت‌های مخصوص به خود را دارند و به همین دلیل، انتخاب آن‌ها کاملا به سلیقه‌ی شما بستگی خواهد داشت. از ویژگی‌های جذاب این اثر هم باید به گیم‌پلی هیجان‌انگیز و سریع اشاره داشت. پس در صورتی که از دوستداران این گونه بازی‌ها هستید، Century: Age of Ashes را به هیچ وجه از دست ندهید. گفتنی است که استودیوی پلی‌وینگ ال‌تی‌دی (Playwing LTD) به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی توسعه و نشر آن را به عهده دارد.

جالب است بدانید که سه حالت اصلی و جذاب تحت عناوین Carnage، Survival و Gates of Fire در بازی Century: Age of Ashes وجود دارد که هر یک بازی‌بازان را ساعت‌ها سرگرم خواهد کرد. البته شمار حالت‌ها و محتویات این بازی پس از انتشار افزایش خواهد یافت؛ چرا که تیم سازنده‌ وعده‌ی پشتیبانی خوب خود را از آن داده است. همچنین امکان شخصی‌سازی هر یک از شخصیت‌ها در این اثر برای شما فراهم خواهد بود.

حال امروز به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی از گیم‌پلی بازی Century: Age of Ashes در دسترس قرار گرفته است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید. این عنوان امسال در تاریخی نامشخص عرضه خواهد شد.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

10
2
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید