تاریخ انتشار بسته الحاقی Director’s Cut بازی Borderlands 3 تاخیر خورد

۲۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۹

طبق اطلاعات منتشر شده، بسته الحاقی بعدی بازی Borderlands 3 که تحت عنوان Director’s Cut به طرفداران معرفی شده است، قرار بود در ماه مارس در دسترس بازی‌بازان قرار گیرد.

حال به تازگی استودیوی گیرباکس (Gearbox) بر روی حساب کاربری توییتر خود اعلام کرد که این بسته الحاقی به خاطر شرایط آب و هوایی بد تگزاس، با تاخیر عرضه خواهد شد. طبق این توییت، شرکت گیرباکس اعلام کرد که توسعه‌دهندگان و کارمندان این مجموعه در سلامت کامل و در کنار خانواده‌های خود به سر می‌برند اما توسعه‌ی بسته الحاقی Director’s Cut بازی Borderlands 3 به طرز اجتناب‌‌ناپذیری مختل شده و عرضه‌ی آن با تاخیر مواجه شده است.

بسته الحاقی Director’s Cut محتویات زیادی را به بازی Borderlands 3 خواهد افزود و یکی از آن‌ها Hemovorous the Invincible به شمار می‌آید که دریافت آن حدود پانصد Eridium هزینه خواهد داشت. قدرت این مبارز با سطح ۳۵ سایر قهرمانان برابری خواهد کرد و Mayhem Mode level می‌تواند یکی از چالش برانگیزترین محتویات درون بازی به شمار آید. علاوه بر این موارد، ماموریت‌های ویژه‌ی Ava’s Murder Mysteries نیز به بازی افزوده خواهند شد که در آن بازی‌بازان باید با دشمنان مختلفی مبارزه کنند و صحنه‌های جرم مختلفی را بررسی نموده تا به پاسخ رازهای هر ماموریت برسند.

علاوه بر موارد ذکر شده، بسته الحاقی Director’s Cut تعداد بسیار زیادی کارت Vault Cards را در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد داد که شامل آیتم‌های تزئینی و برخی تجهیزات جنگی خاص می‌شوند. بازی‌بازان برای دریافت این کارت‌ها نیاز به تمام کردن ماموریت‌ها و چالش‌های روزانه و هفتگی خواهند داشت که برای این منظور، بیش از ۱۰۰ چالش منحصر به فرد اضافه خواهد شد. طبق اعلام شرکت گیرباکس، بسته الحاقی Director’s Cut قرار است در تاریخ ۱۹ فروردین ماه ۱۴۰۰ (۸ آوریل ۲۰۲۱ میلادی) در دسترس کاربران کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار گیرد.

5
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید