مدیرعامل تیک-تو: علاقه‌ای به ارائه‌ی پورت‌های ساده نداریم

۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۲
take two

ریمستر یا بازسازی کردن بازی‌های بزرگ در طول چند سال گذشته بسیار رواج یافته‌اند و به یک تجارت تبدیل شده‌اند. مدیرعامل شرکت تیک-تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive) در این خصوص صحبت کرده و می‌گوید آن‌ها علاقه‌ای به انتشار پورت‌های ساده از بازی‌ها و کارهای سریع ندارند.

استراوس زلنیک (Strauss Zelnick)، مدیرعامل تیک-تو اینتراکتیو، در جریان کنفرانس تکنولوژی Morgan Stanley گفت ارائه‌ی بازی‌های ریمستر جزو برنامه‌های بزرگ این شرکت محسوب نمی‌شود. وی در ادامه گفت که بازسازی عناوین جزو بخش مهم و استراتژی کلی بازاریابی تیک-تو به شمار می‌رود. زلنیک همچنین اشاره کرد علاقه‌ای به پورت‌های سریع و ساده ندارد و اعتقاد دارد که برای بازی‌ها به اندازه‌ی کافی وقت گذاشته شود.

مطمئن نیستم که ریمستر کردن بازی‌ها جزو بخش بزرگ‌تر استراتژی ما باشد. البته ریمستر همیشه جزوی از سیاست‌های ماست. ما کار متفاوتی از رقابت انجام داده‌ایم. ما پورت‌های ساده انجام نمی‌دهیم. در واقع وقت می‌گذاریم تا بهترین کار را انجام دهیم تا بتوانیم عنوان را برای نسخه‌ی جدید و به منظور فناوری جدیدی که ارائه‌ می‌دهیم، متفاوت کنیم.

بنابراین ما فناوری را بهبود می‌بخشیم و جلوه‌های بصری را ارتقا و همچنین عمکلرد را نیز بهبود می‌دهیم. به همین دلیل فکر می‌کنم عناوین بازسازی شده‌ی ما معمولاً خیلی خوب عمل می‌کنند.

بازی Mafia: Definitive Edition آخرین عنوان بازسازی شده‌ی شرکت تیک-تو به شمار می‌رود که در سپتامبر ۲۰۲۰ به بازار عرضه شد.

28
4
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید