پنج عنوان رایگان بعدی سرویس آمازون پرایم معرفی شدند

۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۰

به مانند هر ماه، امروز شرکت آمازون (Amazon) در حساب کاربری رسمی خود بر روی توییتر به معرفی پنج بازی رایگان ماه مارس برای مشترکین سرویس آمازون پرایم (Amazon Prime) پرداخت. این عناوین از هم‌اکنون در دسترس بازی‌بازان هستند و تا آخرین روز ماه جاری میلادی نیز رایگان باقی خواهند ماند.

با توجه به اعلامیه‌ی شرکت آمازون، به نظر می‌رسد مشترکین سرویس آمازون پرایم قادر خواهند بود به مجموعه‌ی عناوین رایگان و بسیار متنوعی دسترسی پیدا نمایند. این بازی‌ها شامل Bomber Crew Deluxe ،Blasphemous ،Boomerang Fu ،SkyDrift و Tengami خواهند بود. شرکت آمازون به مانند هر ماه اعلام کرد که کاربران سرویس آمازون پرایم قادر خواهند بود تا آخرین روز ماه مارس این عناوین را به رایگان به حساب کاربری خود اضافه نموده و برای همیشه آن‌ها را تجربه نمایند. با این حال اگر کاربران سرویس آمازون پرایم حتی یک بار و به صورت موقت از این سرویس اشتراکی خارج شوند، دسترسی آن‌ها برای همیشه به عناوین ذخیره شده‌ی رایگان از بین خواهد رفت.

در هر صورت باید توجه داشت که فهرست منتشر شده شامل عناوین رایگان ماهانه برای مشترکین سرویس آمازون پرایم می‌شود. به جز این عناوین، شرکت آمازون فهرست مناسبی از سایر بازی‌ها را به صورت مرتب در زمان‌های مشخص شده و با قیمت‌های بسیار مناسب در اختیار کاربران قرار می‌دهد. تاکنون بازی‌های برجسته‌ی زیادی به مانند League of Legends به همراه اسکین‌های منحصر به فرد رایگان، عنوان Fall Guys به همراه مقداری پول رایج درون بازی و حتی بازی بزرگ Red Dead Online به همراه مقداری امتیاز بیشتر با قیمت‌های بسیار پایینی برای کاربران سرویس‌های اشتراکی شرکت آمازون در دسترس قرار گرفته‌اند.

 

10
1
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید