شایعه: یک اینسایدر به تاریخ برگزاری رویداد‌های بزرگ امسال اشاره می‌کند

۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۷

آقای روبرتو سرانو (Roberto Serrano)، تحلیلگر کسب و کار و اینسایدر صنعت بازی، اخیراً فهرست پیش بینی رویداد‌های مختص بازی‌های ویدیویی در سال ۲۰۲۱ را به‌روزرسانی کرده و آن را با طرفداران به اشتراک گذاشته است. پس اگر می‌خواهید بدانید که رویداد بزرگ بعدی در چه بازه‌ی زمانی برگزار می‌شود، با ما همراه باشید.

طبق فهرست سرانو، در ماه مارس قرار است شاهد برگزاری رویداد‌های بزرگی از جمله رویداد ایکس‌باکس (البته این رویداد فاقد معرفی بازی خواهد بود)، رونمایی از بازی مورد انتظار Elden Ring و اولین نمایش Battlefield جدید باشیم. پس از مارس، ماه آوریل احتمالاً میزبان رویداد‌های اختصاصی شرکت‌های یوبی‌سافت (Ubisoft)، الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و برادران وارنر (Warner Bros) خواهد بود. در ادامه، ناشران بزرگی مانند اکتیویژن (Activision)، کپکام (Capcom) و راکستار گیمز (Rockstar Games) در ماه می به معرفی و نمایش بازی‌های خود خواهند پرداخت.

این در حالی است که تقریباً مثل هر سال، در ماه‌های ژوئن و جولای نیز باید منتظر برگزاری E3 به همراه رویداد‌های ایکس‌باکس، نینتندو، پلی‌استیشن، الکترونیک آرتس و بندای نمکو (Bandai Namco) باشیم. همچنین ممکن است سونی در ماه‌ آگست نیز یک رویداد دیگر برگزار کند. رویداد Tokyo Game Show امسال نیز در ماه سپتامبر بازخواهد گشت. در نهایت باید اشاره کنیم که رویداد Summer Game Fest نیز یکی از رویداد‌های تابستانی امسال خواهد بود.

اگرچه سرانو در گذشته رویداد‌هایی مانند PlayStation games showcase را پیش از اعلام رسمی فاش کرده بود، اما این شخص در برخی موارد نظیر قیمت و تاریخ رونمایی پلی‌استیشن ۵ نیز اشتباه کرده است. البته از آن‌ جایی که حالا در ماه مارس قرار داریم، احتمالاً به زودی می‌توانیم صحت ادعا‌های سرانو را بررسی کنیم. اگر این ماه میزبان رونمایی از عناوین بزرگی مانند Battlefield و Elden Ring باشد، می‌توانیم نسبت به احتمال تحقق دیگر پیش بینی‌های این شخص نیز خوش‌ بین باشیم.

20
2
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید