ماد جدیدی برای بازی Civilization 6 منتشر شد

۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۰

امروز ماد جدیدی برای بازی Civilization 6 در دسترس قرار گرفت که نقشه‌های عنوان Civilization 5 را به آن اضافه می‌کند. این ماد تا این لحظه با استقبال بی‌نظیری از سوی بازی‌بازان مواجه شده است.

بسیاری از افراد با فرنچایز جذاب Civilization آشنایی داشته و نسخه‌های مختلف آن را تجربه کرده‌اند. جدیدترین نسخه‌ی این سری Civilization 6 نام دارد که نسبت به گذشته با تفاوت‌های فراوانی از جمله کیفیت و تجهیزات همراه است. این بازی استراتژی محور ابتدا در سال ۲۰۱۶ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد و خیلی زود هم به محبوبیت رسید. یکی از دلایل استقبال خوب افراد را باید انتشار به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی گوناگون از سوی سازندگان به حساب آورد. حال بدون شک Civilization 6 را باید یکی از برترین بازی‌های این سبک به حساب آورد. گفتنی است که شرکت فیراکسیس گیمز (Firaxis Games) وظیفه‌ی ساخت این عنوان را به عهده داشته است.

همان‌طور که اطلاع دارید، محتویات بسیار زیادی در بازی Civilization 6 به چشم می‌خورد که رسیدگی به همه‌ی آن‌ها زمان زیادی می‌برد. حال خبر عجیب این است که ماد جالبی نیز برای این بازی در دسترس قرار گرفته است و از این پس طرفداران قادر هستند تا نقشه‌های نسخه‌ی پنجم را هم در آن تجربه نمایند. محتویات این ماد شامل هشت نقشه‌ی محبوب نسخه‌ی پنجم بوده که توسط مادسازی به نام Crumblus Crisp ساخته شده است.

البته این تنها ماد بازی Civilization 6 نیست. در گذشته نیز مادهایی برای این نسخه منتشر شده بود که در کل رضایت افراد را به دنبال داشت. حال هواداران در انتظار اضافه شدن نقشه‌های سایر نسخه‌های این فرنچایز برای تازه‌ترین نسخه‌ی آن هستند. باید منتظر بود و دید که آیا سرانجام این اتفاق رخ خواهد داد یا خیر.

بازی Civilization 6 در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی وکنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس‌وان و نینتندو سوییچ قابل تجربه است. حتی نسخه‌ی گوشی‌های هوشمند این اثر نیز در دسترس قرار دارد که نباید از تجربه‌ی آن غافل شد. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این عنوان، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

5
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید