تاریخ انتشار بازی Samurai Warriors 5 مشخص شد

۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶

استودیوی کوئی تکمو (Koei Tecmo) که در گذشته به معرفی بازی Samurai Warriors 5 پرداخته بود، در نهایت امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی آن بر روی پلتفرم‌های مختلف را مشخص کرد. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلر تازه‌ای از این عنوان منتشر شده است که نباید آن را از دست داد.

بدون شک درصد زیادی از بازی‌بازان با سری Samurai Warriors آشنایی داشته و نسخه‌های آن را بر روی پلتفرم‌های گوناگون تجربه کرده‌اند. پنجمین نسخه از این سری چندی پیش برای برخی از پلتفرم‌ها معرفی شد و اکنون نیز در دست ساخت قرار دارد. مطمئنا بسیاری از افراد در انتظار تجربه‌ی این اثر هستند و تمایل دارند تا اطلاعات بیشتری را از آن بدانند. انتظار آن‌ها این است که این نسخه نسبت به گذشته با تفاوت‌های گسترده‌ای همراه شود و در نهایت باید دید که آیا این اتفاق رخ خواهد داد یا خیر. قابل ذکر است که کوئی تکمو وظیفه‌ی نشر این اثر را به عهده خواهد داشت.

جالب است بدانید که تیم سازنده تا چند روز قبل برنامه‌ای برای انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Samurai Warriors 5 و سرانجام تصمیم خود در این مورد را تغییر داد. امروز جزئیات اندکی هم از این اثر در دسترس قرار گرفته است. به عنوان مثال، تمام‌ نقشه‌های این بازی به کشور ژاپن مربوط است و بازی‌بازان قادر هستند تا یکی از آن‌ها را انتخاب کنند. داستان بازی هم در مورد وقایع مهیجی از قرن ۱۶ است. بیش از ۲۷ شخصیت قابل انتخاب در این عنوان وجود دارند که هر یک ظاهر و توانایی‌های خاص خود را دارند. بنابراین انتخاب هر یک از آن‌ها کاملا به سلیقه‌ی طرفداران بستگی خواهد داشت.

بازی Samurai Warriors 5 قرار است در تاریخ ۵ مرداد ۱۴۰۰ (۲۷ جولای ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. هنوز خبری در خصوص عرضه‌ی نسخه‌های نسل نهمی این اثر منتشر نشده است و باید دید که آیا این اتفاق رخ خواهد داد یا خیر. امروز ویدئوی جالبی هم از این بازی به دست هواداران رسیده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

7
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید