بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 در سال ۲۰۲۱ عرضه نخواهد شد

۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۴

شرکت پارادوکس اینتراکتیو (Paradox Interactive) با انتشار بیانیه‌ای به صورت رسمی اعلام کرد که بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 بار دیگر با تاخیر مواجه شده است و در سال جاری میلادی منتشر نخواهد شد.

طبق اطلاعات جدید منتشر شده، استودیوی هاردسویت لبز (Hardsuit Labs) دیگر وظیفه‌ی ساخت بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 را برعهده ندارد و توسعه‌ی آن با استودیوی جدیدی ادامه خواهد یافت.

بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 در طول دو سال اخیر با تاخیرهای متعددی مواجه شده است و برخی از اعضای تیم توسعه‌دهنده نیز از این پروژه کناره‌گیری کرده‌اند. این بازی ابتدا قرار بود در اکتبر ۲۰۱۹ میلادی منتشر شود، اما به دلایل مختلف عرضه‌ی آن با تاخیر مواجه گردید. سپس در آگست ۲۰۲۰، شرکت پارادوکس بار دیگر از تاخیر در انتشار این بازی خبر داد. همچنین مدیرعامل پارادوکس پیش‌تر در دسامبر ۲۰۲۰، به تاخیر دوباره‌ی این بازی اشاره‌ای ضمنی کرده بود.

در کل به نظر می‌رسد روند توسعه‌ی بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 دچار مشکل شده و به خوبی طی نمی‌شود. هنوز مشخص نیست که کدام استودیو وظیفه‌ی ادامه‌ی ساخت این اثر را برعهده دارد. این بازی برای عرضه بر روی کنسول‌های نسل هشتم، نسل نهم و پلتفرم رایانه‌های شخصی در نظر گرفته شده است.

6
5

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید