تاریخ انتشار جدید بازی New World اعلام شد

۲۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۳

شرکت آمازون (Amazon) تاریخ انتشار جدید بازی New World را اعلام کرد. این بازی قرار است در تاریخ ۹ شهریور ۱۴۰۰ (۳۱ آگست ۲۰۲۱) برای رایانه‌های شخصی منتشر شود.

این برای دومین بار است که بازی New World که اثری در سبک MMO RPG به شمار می‌رود، با تاخیر مواجه می‌شود. پیش از این بازی مذکور قرار بود در بهار سال جاری میلادی منتشر شود. امروز آمازون با انتشار ویدئویی به توضیح در مورد روند توسعه‌ی این بازی پرداخت. این شرکت می‌گوید یکی از دلایل مهم تاخیر، اضافه کردن ویژگی‌های کلیدی و جذاب در بخش پس از پایان بود که در زمان انتشار بازی مهم هستند. به گفته‌ی آن‌ها، این ویژگی‌ها برای بهار سال جاری آماده نمی‌شدند و به همین دلیل بازی با تاخیر مواجه شده است.

همچنین تیم توسعه‌دهنده توضیح داد که از زمان نمایش بازی New World در آگست سال گذشته، بهبودهایی در بخش سیستم مبارزات اعمال شده است. علاوه بر این، سلاح‌ها، زره‌ها و ماموریت‌های بیشتری اضافه شده‌اند و نقشه‌ی بازی نیز گسترش یافته است. از جمله دیگر پیشرفت‌ها می‌توان به سیستم ساخت‌وساز (Crafting) و اضافه شدن برخی محتوای پس از پایان بازی اشاره کرد.

 بخش آلفای بازی New World در ماه‌های آینده ادامه خواهد داشت و تیم توسعه‌دهنده در تلاش است تا سرورهای اروپایی را در تاریخ ۳۰ مارس ۲۰۲۱ (۱۰ فروردین ۱۴۰۰) راه‌اندازی و گسترش نماید. بتای محدود این بازی در ۲۰ جولای ۲۰۲۱ (۲۹ تیر ۱۴۰۰) آغاز می‌شود و افرادی که این اثر پیش‌خرید کرده‌اند، می‌توانند به بتا دسترسی داشته باشند. بتای محدود به بازی‌بازان این امکان را می‌دهد تا در Ebonscale Reach (منطقه‌ای جدید در Aeternum) به کاوش بپردازند و در Expeditionهای ۵ نفره و همچنین بخش Outpost Rush با حالت ۲۰ در برابر ۲۰ بازی‌باز (۲۰Vs20) به تجربه‌ی بازی بپردازند.

در پایان می‌توانید ویدئوی جدید منتشر شده از بازی New World را مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

8
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید