توسعه‌ی بازی لغو شده‌ی Six Days in Fallujah از سر گرفته شد

23 بهمن 1399 - 21:32

بازی Six Days in Fallujah در واقع یک عنوان تیراندازی نظامی تاکتیکال با زاویه‌ی دوربین اول شخص به شمار می‌آید که بر اساس داستانی واقعی در دومین نبرد فلوجه در سال ۲۰۰۴ از زبان یکی از سربازان این جنگ روایت می‌شود.

با این حال، روند توسعه‌ی بازی Six Days in Fallujah از مدت‌ها قبل متوقف شده بود و به نظر می‌رسید این پروژه دیگر به پایان نخواهد رسید. حال به تازگی استودیوی سازنده یعنی های‌وایر گیمز (Highwire Games) و ناشر آن یعنی شرکت ویکتورا (Victura) در خبری رسمی اعلام کردند که روند توسعه‌ی این بازی مجددا آغاز شده و قرار است در سال ۲۰۲۱ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های بازی عرضه شود. البته این ناشر هنوز در مورد کنسول‌های مقصد این عنوان اطلاعاتی را منتشر نکرده است.

بازی Six Days in Fallujah در ابتدا توسط استودیوی اتمیک گیمز (Atomic Games) در سال ۲۰۰۹ معرفی شد و توسعه‌ی آن نیز از همان سال آغاز گردید. با این حال پس از اتفاقاتی این روند به پایان رسید و سرنوشت بازی Six Days in Fallujah مبهم ماند. حال این بازی، ناشر و توسعه‌دهنده‌ی جدیدی دارد که بیشتر اعضای آن از تیم اصلی سازنده‌ی دو عنوان Halo و Destiny تشکیل شده‌اند.

طبق اعلام تیم توسعه‌، بیش از ۱۰۰ تفنگدار دریایی، سرباز و نیروی غیرنظامی عراقی که در جنگ دوم برای بازپس‌گیری شهر فلوجه حضور داشتند، به روایت داستان حماسی بازی Six Days in Fallujah خواهند پرداخت. جنگ دوم برای بازپس‌گیری شهر فلوجه از دست گروه تروریستی القاعده را می‌توان دشوارترین درگیری جنگی نیروهای غربی در خاورمیانه از سال ۱۹۶۸ به بعد به شمار آورد.

حال افراد نظامی و غیر نظامی که این جنگ را تجربه کرده‌اند، با ارسال تصاویر، ویدئوهای صبط شده و انجام مصاحبه نقش بسیار پررنگی را در روایت داستان واقعی این عنوان خواهند داشت. به گفته‌ی استودیوی های‌وایر گیمز، آن‌ها قصد دارند بازی Six Days in Fallujah را تبدیل به معتبرترین عنوان شبیه‌ساز تیراندازی نظامی کنند و داستانی کاملا واقعی و حماسی را به شیوه‌ای منحصر به فرد برای علاقه‌مندان روایت نمایند.

شما در پایان می‌توانید تریلر معرفی بازی Six Days in Fallujah را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت  ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

Y.RP.morganmeysambT800

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید