بازی Star Wars یوبی‌ سافت در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد

۲۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۱

به گفته‌ی مدیرعامل شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft)، بازی جدید Star Wars در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد و هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار آن مشخص نشده است.

حدود یک ماه پیش، لوکاس‌فیلم گیمز (Lucasfilm Games) اعلام کرد که یک بازی جدید از مجموعه‌ی Star Wars با همکاری یوبی‌سافت و استودیوی مسیو اینترتینمنت (Massive Entertainment) در دست ساخت قرار دارد. این اثر یک بازی اکشن جهان باز به شمار می‌رود.

با این حال به نظر می‌رسد زمان زیادی تا انتشار این بازی باقی مانده است. آقای ایو گیلموت (Yves Guillmot)، مدیرعامل یوبی‌سافت، در جریان ارائه‌ی آخرین گزارش مالی این شرکت اعلام کرد که بازی جدید Star Wars فعلاً در مراحل اولیه‌ی توسعه قرار دارد و بازی‌بازان باید برای آن صبر کنند.

آقای گیلموت در خصوص تاریخ عرضه‌ی Star Wars توضیح داد که فعلاً برای اعلام زمان انتشار این بازی خیلی زود است، چراکه باید کارهای زیادی بر روی آن انجام شود. وی در این باره گفت:

می‌توانیم بگوییم که ما در مراحل ابتدایی ساخت Star Wars جدید قرار داریم.

برای یک بازی جهان باز در حد و اندازه‌های عناوین بزرگ یوبی‌سافت، Star Wars می‌تواند به تجربه‌ای تبدیل شود که طرفداران لحظات خوبی را با آن سپری کنند. البته علاقه‌مندان Star Wars با محتوای مختلفی از این مجموعه روبه‌رو خواهند بود. طبق اعلام لوکاس‌فیلم گیمز، چند اقتباس دیگر از این مجموعه در دست ساخت است. احتمالاً شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) در سال جاری میلادی از یک بازی جدید Star Wars رونمایی خواهد کرد. این احتمال وجود دارد که دنباله‌ی عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order معرفی شود.

به نظر می‌رسد شرکت یوبی‌سافت در تلاش است تا Star Wars جدید را به عنوان یک اثر بزرگ AAA عرضه کند. به گفته‌ی گیلموت، بسیاری از افراد مایل به مشارکت در ساخت این بازی هستند. در هر صورت باید در آینده منتظر اطلاعات بیشتری از این عنوان باشیم.

11
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید