بخش Armored Royale موقتا از بازی Call of Duty: Warzone حذف شد

21 بهمن 1399 - 18:46

به تازگی شرکت اکتیویژن (Activision) به‌روزرسان جدیدی برای بازی بتل‌رویال و رایگان Call of Duty: Warzone منتشر کرد که علاوه بر اصلاح برخی مشکلات فنی، به حذف موقت بخش Armored Royale از منوی بازی‌بازان منجر خواهد شد.

همان‌طور که گفته شد، توسعه‌دهندگان و تیم پشتیبانی از بازی Call of Duty: Warzone در واکنش به اعتراض بازی‌بازان و جلوگیری از تاثیر زیاد یک باگ آزاردهنده بر تجربه‌ی آن‌ها، با ارائه‌ی یک به‌روزرسان اقدام به حذف موقت حالت محبوب و جدید Armored Royale از منوی بازی‌بازان کردند. هنوز طرفداران نمی‌دانند که این حالت هیجان‌انگیز کی به بازی باز خواهد گشت اما تیم پشتیبانی اعلام کرد که پس از بررسی همه‌جانبه‌ی این بخش و رفع مشکل اساسی، بار دیگر آن را در دسترس بازی‌بازان Call of Duty: Warzone قرار خواهد داد.

همان‌طور که می‌دانید، حذف موقتی و کامل بخش Armored Royale توسط تیم ریون سافتور (Raven Software) هم اقدامی جدی به شمار می‌آید و هم نشان‌دهنده‌ی اهمیت دادن این توسعه‌دهنده به نظر مخاطبین خود در انجمن‌های مختلف است. با این حال طبق آخرین بیانیه‌ی تیم ریون سافتور، آن‌ها معتقد هستند به دلیل این که محتویات جدید و باندل‌های گوناگون در هر به‌روزرسان به بازی Call of Duty: Warzone می‌شوند، طرفداران قالبا به رفع باگ‌ها و فیکس شدن بسیاری از مشکلات بازی توجهی نمی‌کنند و آن را به کم‌کاری تیم توسعه مربوط می‌دانند.

در همین راستا اخیرا تیم ریون سافتور بر روی حساب کاربری رسمی توییتر خود به مخاطبان اعلام کردند که حالت Armored Royale طبق اعتراض و گزارش زیاد کاربران مبنی بر مشکلاتی از عنوان Call of Duty: Warzone به صورت موقت حذف خواهد شد. تیم ریون سافتور دلیل این اقدام را بررسی همه‌جانبه‌ی یک باگ عجیب عنوان کرد که باعث می‌شود برخی بازی‌بازان در جریان رقابت‌ها نامرئی شوند. در حالی که بخش Armored Royale نزد بازی‌بازان Call of Duty: Warzone بسیار محبوب است اما به نظر می‌رسد این مشکل بسیار پررنگ و جدی بوده و به دلیل سوءاستفاده‌های زیاد از آن، صدای اعتراض بسیاری از کاربران را درآورده است. با این حال تیم ریون سافتور هنوز تاریخ دقیقی برای بازگرداندن حالت Armored Royale به بازی Call of Duty: Warzone را اعلام نکرد ولی تایید نمود که در صورت اصلاح کامل مشکلات این بخش، در اسرع وقت در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

بازی بتل‌رویال و رایگان Call of Duty: Warzone هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۵ و پلی‌استیشن ۴ در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

meysambDk-_-Man
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید