تریلر هنگام عرضه‌ی The Nioh Collection منتشر شد

۱۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۲

شرکت کوئی تکمو (Koei Tecmo) و استودیوی تیم نینجا (Team Ninja) تریلر هنگام عرضه‌ی عنوان The Nioh Collection را منتشر کردند. در این تریلر، برخی از ویژگی‌ها و پیشرفت‌های این اثر نمایش داده شده است.

The Nioh Collection شامل بازی‌های Nioh Remastered – The Complete Edition و Nioh 2 Remastered – The Complete Edition به همراه همه‌ی بسته‎‌های الحاقی منتشر شده است. هر دو بازی در نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ از رزولوشن ۴K و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه پشتیبانی می‌کنند. همچنین این بازی در رزولوشن ۱۰۸۰P بر روی نرخ ۱۲۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود. از دیگر ویژگی‌های این نسخه می‌توان به قابلیت بازی میان‌پلتفرمی (Cross-Play) و امکان انتقال فایل‌های ذخیره در Nioh 2 از نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ به پلی‌استیشن ۵ اشاره کرد. همچنین افرادی که نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ Nioh 2 Complete Edition را دارند، می‌توانند نسخه‌ی ریمستر شده‌ی این بازی را به صورت رایگان بر روی پلی‌استیشن ۵ دریافت نمایند. علاوه بر این موارد، این کالکشن بر روی پلی‌استیشن ۵ به صورت انحصاری از قابلیت Photo Mode بهره می‌برد.

The Nioh Collection در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ (۵ فوریه ۲۰۲۱) بر روی پلی‌استیشن ۵ عرضه خواهد شد. در کنار آن، بازی Nioh 2 – The Complete Edition نیز به صورت همزمان برای رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود. در پایان می‌توانید تریلر هنگام عرضه‌ی The Nioh Collection را در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

10
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید