توضیحات بایوور در مورد دلیل حذف بخش چندنفره از Mass Effect Legendary Edition

15 بهمن 1399 - 02:31
سه‌گانه‌ی Mass Effect Legendary Edition

اگرچه سری Mass Effect به خاطر بخش تک‌نفره و داستان حماسی خود مشهور است، اما بخش چندنفره‌ی آن نیز طرفداران زیادی دارد. حال تایید شده است که این بخش که اولین بار در بازی Mass Effect 3 معرفی شد، دیگر در بازی Mass Effect Legendary Edition وجود نخواهد داشت. بایوور (BioWare) اخیراً اعلام کرده است که آن‌ها تصمیم گرفتند تا برای بهبود تجربه‌ی بخش داستانی بازی، بخش چندنفره‌ی آن را حذف کند.

در طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت Game Informer، آقایان کوین میک (Kevin Meek) و مک والترز (Mac Walters) از استودیوی بایوور در مورد بازی Mass Effect Legendary Edition و همچنین دلیل حذف بخش چندنفره‌ی Mass Effect 3 صحبت کردند. آقای میک اعلام کرد که حس می‌کند بایوور مواردی را در اولویت قرار داده است که اکثر طرفداران به آن‌ها علاقه دارند.

مک والترز، مدیر پروژه‌ی Mass Effect Legendary Edition، توضیح داد که آن‌ها برای مدت زمان زیادی قصد داشتند سه گانه‌ی Mass Effect را در قالب یک نسخه‌ی ریمستر ارائه دهند. او همچنین اعلام کرد که در یک بازه‌ی زمانی مشخصی، اضافه کردن بخش چندنفره نیز در برنامه‌ی آن‌ها قرار داشت. با این حال، در نهایت بایوور تصمیم گرفت تا به طور کامل بر روی ارائه‌ی یک تجربه‌ی تک‌نفره‌ی عالی تمرکز کند. والترز اعلام کرد که اگرچه اضافه کردن بخش چندنفره کار به شدت سختی نیست، اما توسعه دهندگان باید بخشی از منابع خود را به مواردی مانند نحوه‌ی پیاده سازی بازی میان پلتفرمی، پشتیبانی از بازی‌بازان فعلی بخش چندنفره‌ی Mass Effect 3 و انتشار محتویات جدید پس از عرضه اختصاص دهند.

با این که حذف شدن بخش چندنفره از Mass Effect Legendary Edition خبر بدی برای طرفداران این بخش محسوب می‌شود، اما والترز به بازی‌بازان قول داده که تمرکز بر روی بخش تک‌نفره سبب شده است تا Mass Effect Legendary Edition به بهترین بازی برای تجربه‌ی داستان این سه گانه تبدیل شود.

بازی Mass Effect Legendary Edition در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۱۴ می ۲۰۲۱ میلادی) بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید جدیدترین تریلر بازی را از این آدرس تماشا کنید.

Y.RP.morganmeysambDaenerys Targaryen

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • AGS گفت:

  بخش چند نفره هم که نزاشتین و از ue4 هم استفاده نکردین که یه وقت همه صحنه هارو دوباره طراحی نکنین تا تموم وقتتون رو بخش تکنفره بازی بزارین :dazed: :hypnotized:

  • ره وقتی شما راجب دث استرندینگ نظر میدی فکته وقتی ما راجب مس افکت نظر میدیم نظر شخصیه.. فقط حرفای تو درسته بله بله هم نظر شخصیه و هم تا حد زیادی فکته نظر مادر عروس رو میتونی راجب دث استرندینگ بدونی که میگفت بیگ وینر ۲۰۱۹یه بازی معمولیهSmile

   • این نظر اشتباه شد…:/واسه یه پست دیگه بود…
    طرفدارای این بازی مث یه بنده خدایی تو همین سایت که هرچی دستشون بدن به به و چه چه میکنن
    خود بازیو بهشون میده ۶۰دلار بعد واسه بااز شدن در فضاپیمای فرمانده شپش یه dlc میده ۳۰دلار
    با جون و دل میرن میخرن :)البته خب اینام طرفداراشونو شناختن

 • Good look گفت:

  نسخه یک دو و سه رو که با سیستم بارها بازی کردم فقط نسخه اندرمدا رو سیستم نکشید با کنسول به پایان رساندم.در کل سبک قشنگی داره واقع سرگرم کننده.ولی دوباره بخرم بخاطر گرافیک‌بهتر این کار نمیکنم منتظر نسخه بعدشم.الان دو بازی که الهام گرفته از مسفیکت منتظرم ک بیاد یکی ریتورنال و دیگری الیت دانجروس اودیسی که از دنیای فضای علمی مسفیکت الهام گرفته