تیزر رویداد BlizzConline 2021 نشان از یک رویداد پر از غافلگیری دارد

14 بهمن 1399 - 19:12

اخیراً تیزری از رویداد BlizzConline 2021 منتشر شد که وعده‌ی معرفی بازی‌های حماسی و غافلگیری‌های متعددی را می‌دهد. این رویداد در تاریخ ۱ اسفند ۱۳۹۹ به مدت دو روز به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

با در نظر گرفتن این موضوع که رویداد BlizzCon 2020 به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد، شرکت بلیزارد انترتینمنت (Blizzard Entertainment) قصد دارد تا رویداد سال ۲۰۲۱ خود را در ماه جاری میلادی و به مدت دو روز به صورت دیجیتالی بزگزار کند که اختصاراً آن را BlizzConline 2021 نامیده است. همچنین، با توجه به اعلامیه‌های منتشر شده، می‌توان ایده‌هایی از نمایش‌های احتمالی این رویداد را حدس زد. به عنوان محتمل‌ترین نمایش می‌توان Overwatch 2 را درنظر گرفت و سپس نوبت به عنوان Diablo 4 می‌رسد که امیدواریم نمایش طولانی‌تری از گیم‌پلی آن را مشاهده کنیم. از طرفی دیگر، با توجه به ادغام شرکت ویکاریوس ویژن (Vicarious Vision) در بلیزارد انترتینمنت، این احتمال وجود دارد که شاهد معرفی بازی Diablo 2 Remake باشیم.

همچنین، اخیراً تیزری از این رویداد منتشر شد که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید:

دانلود ویدیو با کیفیت ۴۸۰  |  دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰  |  دانلود ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰

رویداد BlizzConline 2021 در تاریخ ۱ تا ۲ اسفند ۱۳۹۹ (۱۹ و ۲۰ فوریه ۲۰۲۱) برگزار می شود و تماشای آن نیز کاملاً رایگان خواهد بود.

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Valhalla گفت:

    از هرچی عنوان انلاین متنفرم

  • Ahmad68 گفت:

    قسم میخورم اگه کامنتا یکم زودتر ثبت بشن تعداد کامنتا بالاتر بره

  • @alistar گفت:

    مثلا چه چیزی میتونن نشون بدن .