اطلاعاتی از به‌روزرسان ۱٫۲۴ بازی Nioh 2 منتشر شد

۱۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۹

به تازگی استودیوی تیم نینجا (Team Ninja) به‌روزرسان ۱٫۲۴ بازی Nioh 2 را برای کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر کرده است که علاوه بر بهبودهای بسیار و رفع برخی باگ‌ها، قابلیت پشتیبانی از Cross-Save را نیز به این عنوان خواهد افزود.

طبق اعلام استودیوی تیم نینجا، قابلیت Cross-Save که همراه با به‌روزرسان نسخه‌ی ۱٫۲۴ برای کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌گردد، قادر خواهد بود پرونده‌های ذخیره شده در این کنسول را به نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ و بالعکس انتقال دهد تا افرادی که قصد دارند بازی Nioh 2 را بر روی هر دو نسل تجربه‌ نمایند، نیازی به شروع مجدد این عنوان نداشته باشند.

علاوه بر قابلیت Cross-Save، بازی‌بازان باید توجه داشته باشند که برای دسترسی به فایل‌های ذخیره‌ی خود باید بر روی هر دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ از یک حساب پلی‌استیشن یکسان استفاده نمایند. همچنین استودیوی تیم نینجا اعلام کرد که برخی از تروفی‌های بازی Nioh 2 ممکن است در نسل نهم تغییر کرده باشند اما تروفی‌های یکسان به محض بارگذاری فایل‌های ذخیره، به دست خواهند آمد و بازی‌بازان نیازی به کسب مجدد آن‌ها نخواهند داشت.

علاوه بر موارد فوق، استودیوی تیم نینجا اعلام کرد که به‌روزرسان جدید بازی Nioh 2 به تغییر برخی تنظیمات خواهد پرداخت تا در بخش انتخاب Burst Attacks و تبدیل آن‌ها به Burst Counter سهولت ایجاد شود. همچنین بازی‌بازان توجه داشته باشند که تجهیزات انتخاب شده به عنوان پایه، پس از انجام Soul Matching نیز همچنان باقی خواهند ماند و بازی‌بازان نیازی به انتخاب مجدد آن‌ها نخواهند داشت. علاوه بر این در ماموریت‌های Picture Scroll و در صفحه‌ی آماده‌سازی Expedition، گزینه‌ی Destroy در بخش Selection Settings از منوی Choose Mission قابل انتخاب خواهد بود.

عنوان نسل نهمی Nioh 2: Complete Edition قرار است در تاریخ ۱۷ بهمن ماه ۱۳۹۹ (۵ فوریه ۲۰۲۱ میلادی) بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد. همچنین عنوان Nioh Collection که شامل دو بازی Nioh Remastered و Nioh 2: Complete Edition خواهد بود، در همین روز به صورت جهانی عرضه خواهد شد. در پایان شما می‌توانید ویدئوی مربوط به گیم‌پلی بازی Nioh 2: Complete Edition بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ را در این نشانی مشاهده نمایید.

6
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید