نینتندو امتیاز آی‌پی Astral Chain را تصاحب کرد

11 بهمن 1399 - 10:52

طبق اعلام استودیوی پلاتینیوم‌گیمز (PlatinumGames)، امتیاز آی‌پی Astral Chain به‌طور کامل به شرکت نینتندو واگذار شده است.

بازی Astral Chain اثری در سبک اکشن نقش‌آفرینی است که در سال ۲۰۱۹ به‌صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد. حق امتیاز این بازی تحسین شده پیش از این بین تیم توسعه‌دهنده (استودیوی پلاتینیوم‌گیمز) و شرکت نینتندو مشترک بود. حال طبق اعلام رئیس پلاتینیوم‌گیمز، نینتندو به‌طور کامل حقوق این آی‌پی را تصاحب کرده است.

آقای آتسوشی اینابا (Atsushi Inaba)، رئیس استودیوی پلاتینیوم‌گیمز، در مصاحبه با VideoGameChronicles گفت:

همان‌طور که در وب‌سایت Astral Chain نوشته شده است، امتیاز این آی‌پی در اختیار نینتندو قرار دارد. بنابراین ما محدودیت‌هایی را در مورد این بازی و صحبت در مورد آن داریم.

همچنین یک سخن‌گو اشاره کرده است که تیم توسعه‌دهنده‌ی Astral Chain در موقعیتی نیست که بتواند به این سوال پاسخ دهد. از طرف دیگر، شرکت نینتندو نیز از زمان انتشار بازی، چیزی در مورد حق امتیاز آن نگفته است. با توجه به این خبر، عرضه‌ی این بازی و دنباله‌های آن برای پلتفرم‌هایی غیر از کنسول‌های نینتندو بعید به‌نظر می‌رسد.

پلاتینیوم‌گیمز در حال حاضر بر روی چند پروژه‌ی جدید کار می‌کند. بازی Bayonetta 3 همچنان در دست توسعه است و انتظار می‌رود در سال جاری میلادی اطلاعاتی جدیدی از آن منتشر گردد. از طرف دیگر، بازی Project G.G با موتور گرافیکی مخصوص پلاتینیوم گیمز در دست ساخت قرار دارد. علاوه بر این، بازی Babylon’s Fall نیز همچنان مراحل توسعه‌ی خود را طی می‌کند. پلاتینیوم‌گیمز قرار است در آینده‌ای نزدیک از پروژه‌ی بعدی خود رونمایی کند.

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید