تاریخ انتشار بسته الحاقی Gates of Oblivion بازی Elder Scrolls Online مشخص شد

8 بهمن 1399 - 09:44

تیم سازنده‌ی بازی Elder Scrolls Online که در گذشته از انتشار یک بسته الحاقی بزرگ برای این عنوان خبر داده بود، امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی آن را تعیین کرد که می‌تواند خبر خوبی برای طرفداران باشد.

Elder Scrolls Online را باید عنوانی در سبک‌های نقش‌آفرینی و چندنفره به حساب آورد که برای نخستین بار در سال ۲۰۱۴ میلادی به دست دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی رسید و خیلی زود محبوبیت فراوانی کسب کرد. درست در سال بعد، این عنوان راهی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان نیز شد که در نهایت افزایش طرفداران را در بر داشت. حتی این نسخه سال گذشته برای سرویس گوگل استدیا نیز در دسترس قرار گرفت. شنیده‌ها حاکی از آن است که توسعه‌ی Elder Scrolls Online بر روی کنسول‌های نسل نهمی یعنی پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس نیز در حال انجام است، اما فعلا خبری از تاریخ دقیق عرضه‌ی آن نیست. این بازی جذاب از چندین بخش متنوع تشکیل شده است و شما قادر هستید تا آن‌ها را با دوستان و یا سایر بازی‌بازان از دیگر نقاط جهان تجربه نمایید. بنابراین در صورتی که از دوستداران ژانرهای گفته شده هستید، این اثر را به هیچ وجه از دست ندهید. قابل ذکر است که دو استودیوی زنی‌مکس (ZeniMax) و بتسدا (Bethesda) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده داشته‌اند.

یکی از دلایل محبوبیت بازی Elder Scrolls Online را باید انتشار به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی مختلف به حساب آورد. چندی پیش هم اعلام شد که پشتیبانی تیم سازنده همچنان از این عنوان ادامه دارد و یک بسته الحاقی با نام Gates of Oblivion برای آن در دسترس قرار خواهد گرفت. البته عرضه‌ی این بسته برای یک بار تاخیر خورد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده نمایید. حال امروز در خبر جدیدی مطلع شدیم که این بسته در تاریخ ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ (۱ ژوئن ۲۰۲۱ میلادی) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و گوگل استدیا منتشر می‌شود. دارندگان کنسول‌ها نیز یک هفته پس از این تاریخ قادر به دریافت آن خواهند بود.

همان‌طور که اطلاع دارید، مدت‌ها از پشتیبانی‌های بزرگ استودیوی زنی‌مکس از بازی Elder Scrolls Online می‌گذرد. آخرین بسته الحاقی منتشر شده‌ی آن‌ها Greymoor نام داشت که تغییراتی را در بخش داستانی آن اعمال می‌کرد. حال طرفداران پس از مدت‌ها منتظر یک بسته‌ی پرمحتوا برای این عنوان هستند و باید دید که تیم سازنده در این خصوص چه خواهد کرد. تمرکز اصلی این بسته نیز روی بخش داستانی خواهد بود. ظاهرا قرار است بیش از ۳۰ ساعت محتوای تازه به این قسمت اضافه گردد تا رضایت افراد بیش از پیش جلب شود.

البته این تیم برای امسال برنامه‌های دیگری هم در سر دارد. به طور مثال، یک به‌روزرسانی تحت عنوان Flames of Ambition از تاریخ ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ (۸ مارس ۲۰۲۱ میلادی) در اختیار هواداران قرار خواهد گرفت. گفته می‌شود که اواخر امسال یک بسته الحاقی دیگر نیز به دست هواداران خواهد رسید که در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این قضیه، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

در حال حاضر امکان پیش خرید بسته الحاقی Elder Scrolls Online برای افراد فراهم است. در پایان برای مشاهده‌ی ویدئویی از این بسته می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

meysambPlaystation T
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید