تریلری از فصل هشتم بازی Apex Legends منتشر شد

8 بهمن 1399 - 01:36

استودیوی ریسپاون اینترتیمنت (Respawn Entertainment)T یک تریلر گیم‌پلی از فصل هشتم بازی Apex Legends منتشر کرده که تغییرات در King’s Canyon، توانایی‌های Fuse و موارد دیگر را به نمایش می‌گذارد.

هفته‌ی گذشته با دو تریلر، Fuse به عنوان شخصیت لجندری بعدی بازی Apex Legends معرفی شد. تریلر اول، داستان گذشته‌ی او را در سیاره زادگاهش Salvo نشان می‌داد. در حالی که تریلر دوم ورود فاجعه‌بار او به بازی‌های Apex را نمایش داد. تریلر گیم پلی جدید از Obliterated King’s Canyon رونمایی می‌کند. نسخه ای که به دلیل تلاش رهبر Salvo برای کشتن Fuse، بازسازی شده است. سپس تریلر برخی از ظاهرهای جدید را نشان می‌دهد که در Battle Pass گنجانده خواهد شد.

توانایی های تئوریزه شده شخصیت Fuse، نشان داده شد. او از این تکنیک با نام knucklecluster یاد می‌کند. هدف نهایی این تکنیک او Motherlode است که بمبی را به هوا شلیک می‌کند و شعله‌های آتش را در یک منطقه‌ی بزرگ پخش می‌کند.  فصل ۸، با عنوان Mayhem، هفته‌ی آینده در تاریخ ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ (۲ فوریه ۲۰۲۱) آغاز می‌شود. دومین سالگرد Apex Legends در ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ (۴ فوریه ۲۰۲۱) خواهد بود. اطلاعات قبلی نشان می‌دهد که یک رویداد ویژه برای سالگرد مجموعه برگزار می‌شود. همچنین صحبت‌هایی مطرح شده که نسخه‌ی کنسول نینتندو سوییچ این بازی هفته‌ی آینده در فروشگاه آمازون منتشر خواهد شد.

در ادامه می‌توانید این تریلر جدیدی را مشاهده کنید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

meysambDk-_-Man
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید