تریلر جدیدی از بازی Persona 5 Strikers منتشر شد

26 دی 1399 - 19:32

شرکت اتلوس (Atlus) اخیراً تریلر جدیدی از بازی اکشن نقش‌آفرینی Persona 5 Strikers را منتشر کرده است.

بازی Persona 5 Strikers دارای یک بخش داستانی عمیق و مبارزات هیجان‌انگیز است که یک تجربه‌ی واقعی از Persona را نمایش می‌دهد. داستان این بازی ۶ ماه پس از واقع Persona 5 دنبال می‌شود. این نسخه در ژاپن و ۶ شهر مختلف جریان دارد. شما می‌توانید ماموریت‌های مختلفی را دریافت کرده و به افراد نیازمند کمک کنید. بازی‌بازان باید علیه سایه‌ها مبارزه نمایند تا منشا فساد در سیاه‌چاله‌های Metaverse را کشف کنند.

Persona 5 Strikers با همکاری اتلوس و استودیوی اومگا فورس (Omega Force) توسعه یافته است. این بازی از المان‌های نقش‌آفرینی و Musou که در سری بازی‌های Dynasty Warriors وجود دارد، بهره می‌برد. در ادامه می‌توانید تریلر جدید این بازی را مشاهده و یا دانلود کنید.

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Persona 5 Strikers در تاریخ ۵ اسفند ۱۳۹۹ (۲۳ فوریه ۲۰۲۱) بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • چقد برای این بازی هایپم هرکی عاشق jrpg باشه پرسونا ۴ را بازی نکرده آدم نیس و اگه میتونسته و نسخه ۵ را بازی نکرده موجود متحرک هم نیست 😀

  • mbox گفت:

   Jrpg یعنی اول هرچی استاد ساکاگوچی خلق کرده
   دوم سایر بازی های فاینال فانتزی
   سوم دراگون کویست
   چهارم شین میگامی تنسی
   پنجم سری پرسونا با کمی ارفاق

   • ولی بنظرم بهترین جی ار پی جی بلاشک پرسونائه حرف تو مث این میمونه که بگیم دوم اولی بهترین شوتر اول شخصه

  • من اکانت هکی نسخه ۵ رو داشتم بعد از دانلود همون لحظه که تیتراژ انیمه ایش اومد خارج شدم بعد چند روز هم خواستم دیزگان بریزم و چون کنسول جا نداشت حذفش کردم 😀