گیفت کارت
گیفت کارت

شایعه: پشتیبانی از رهگیری پرتو به Source Engine اضافه می‌شود

۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴

بر اساس شایعه‌ی جدید منتشر شده، به نظر می‌رسد قابلیت رهگیری پرتو (Ray Tracing) در آینده به موتور Source Engine اضافه خواهد شد.

کاربری به نام Pavel Djundik با انتشار پستی در توییتر خود اعلام کرد که به یافته‌های جدیدی از موتور Source Engine دست یافته است. وی توضیح داد که طبق داده‌های دریافت شده، پشتیبانی از قابلیت رهگیری پرتو و تنظیمات RTX احتمالاً به این موتور اضافه خواهد شد.

در حالی که هیچ مدرک دیگری در خصوص اثبات پشتیبانی موتور Source Engine از قابلیت رهگیری پرتو ارائه نشده، اما همین ایده کافی است تا طرفداران راجع به کاربردهای  آن هیجان‌زده باشند. تصور تجربه‌ی نسخه‌های اول و دوم بازی Half-Life بسیار هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد.

بازی‌هایی مانند Half-Life Alyx ،Dota 2 ،DOTA Underlords و Artifact همگی با استفاده از موتور Source Engine توسعه یافته‌اند. دقیقا مشخص نیست که این اطلاعات و داده‌های اخیر مربوط به چه موردی هستند، اما می‌توان حدس زد که به موارد بزرگی مربوط باشد. بازی Artifact یک عنوان سبک از نظر گرافیکی است و می‌تواند زمینه‌ی مناسبی برای آزمایش ویژگی جدیدی مانند رهگیری پرتو باشد؛ با این حال، تاکنون شرکت ولو (Valve) واکنشی را در خصوص این شایعه نشان نداده است.

در هر صورت، اضافه شدن ویژگی‌های جدیدی مانند قابلیت رهگیری پرتو به Source Engine یک چشم‌انداز هیجان‌انگیز خواهد بود. بازی واقعیت مجازی Half-Life Alyx آخرین و جدیدترین عنوان ساخته شده با موتور Source Engine محسوب می‌شود. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی را از طریق این لینک مطالعه بفرمایید.

7
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید