کارگردان هنری جدید Dying Light 2 از نوامبر ۲۰۱۹ کار خود را آغاز کرده است

۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۱

استودیوی تک‌لند (Techland) در بیانیه‌ای اعلام کرد که کارگردان هنری جدید بازی Dying Light 2 از نوامبر ۲۰۱۹ میلادی کار خود را آغاز کرده است. به گفته‌ی این استودیو، دلیلی برای نگرانی در خصوص روند توسعه‌ی بازی وجود ندارد.

روز گذشته آقای پاول سلینگر (Pawel Selinger)، کارگردان هنری و نویسنده‌ی عنوان Dying Light 2، جدایی خود را از استودیوی تک‌لند اعلام کرد. این شخص با انتشار بیانیه‌ای از تک‌لند تشکر نمود. در همین راستا، شایعاتی در خصوص به مشکل خوردن روند توسعه‌ی این بازی منتشر گردید. طولی نکشید تا Rumourville گزارش وب‌سایت لهستانی PolskiGameDev که در اوایل سال ۲۰۲۰ منتشر شده بود، بازنشر کرد. در این گزارش ادعا شده بود که بازی Dying Light در وضعیت اسفناکی قرار دارد. البته تک‌لند در آن زمان بلافاصله این ادعاها را تکذیب کرد.

به گفته‌ی تک‌لند، روند توسعه‌ی بازی Dying Light 2 به خوبی پیش می‌رود و به زودی اطلاعات جدیدی از آن منتشر خواهد شد. طبق بیانیه‌ی جدید این استودیو، هیچ نگرانی در خصوص نبود کارگردان هنری بازی وجود ندارد و از نوامبر سال ۲۰۱۹، یک شخص دیگر در این سمت فعالیت می‌کند.

بیانیه‌ی کامل تک‌لند به شرح زیر است:

در رابطه با جدایی پاول سلینگر، کارگردان هنری Dying Light 2 از تک‌لند می‌خواهیم به همه‌ی طرفداران اطمینان دهیم که مشکلی در این خصوص وجود ندارد. این بخش از نوامبر ۲۰۱۹ توسط آقای اریک کوچونیو (Eric Cochonneau) اداره می‌شود. اریک از هر جهت بر روی روند توسعه و تیم نظارت دارد. وی و تیمش تمام تلاش خود را می‌کنند تا بهترین بازی ممکن را به مخاطبان ارائه دهند.

پاول سلینگر که در دو سال گذشته به عنوان طراح بخش روایت مشغول به کار بود، در پایان سال ۲۰۲۰ تصمیم گرفت تا به ادامه‌ی همکاری با تک‌لند خاتمه دهد و کار حرفه‌ای خود را در جای دیگری دنبال کند. پاول اغلب زندگی حرفه‌ای خود را در این استودیو گذراند و در موفقیت سری بازی‌های Call of Juarez نقش مهمی داشت. وی از همان‌ ابتدا بر روی پروژه کار کرد و سرانجام بخش بزرگی از تلاش خود را با Dying Light 2 به یادگار گذاشت. در اکتبر ۲۰۲۰، آقای پیوتر سیمانک (Piotr Szymanek) وظیفه‌ی بخش روایت را برعهده گرفت.

ما به زودی اخبار و اطلاعات جدیدی از بازی Dying Light 2 را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

بازی Dying Light 2 در تاریخی نامشخص بر روی کنسول‌های نسل هشتم، نسل نهم و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

1
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید