تاریخ عرضه‌ی رسمی پلی‌استیشن ۵ در هند مشخص شد

۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۶

اخبار پیرامون شرکت سونی حاکی از آن هستند که این شرکت در نهایت تاریخ عرضه‌ی رسمی پلی‌استیشن ۵ در هند را مشخص کرده است. همچنین، لازم به ذکر است که قراردادهای شرکت‌های حمل و نقل با سونی و آغاز پیش فروش این کنسول در فروشگاه‌های این کشور صحت و سوق آن را تایید می‌کنند.

هم‌اکنون بیش از یک ماه از عرضه‌ی رسمی کنسول پلی‌استیشن ۵ در بازارهای جهانی گذشته است و همچنان شاهد کمبود و حتی عدم دسترسی بازی‌بازان در بعضی از نقاط جهان به این محصول پرتقاضا هستیم. از طرفی دیگر، شرکت سونی که پیش‌تر اعلام کرده بود که در صدد تسریع روند انتقال این کنسول‌ها به تمامی کشورها است، در آخرین اقدام خود به‌نظر می‌رسد که بازار کشور هند را هدف قرار داده است.

به هر ترتیب، طبق اعلامیه‌ی اخیر شرکت سونی در حساب کاربری رسمی توییتر پلی‌استیشن، بازی‌بازان هندی قادر خواهند بود تا از ۱۱ روز دیگر (۱۲ ژانویه) پیش ‌سفارش‌های خود را ثبت کرده و پس از گذشت ۲۰ روز (۲ فوریه) کنسول‌های خود را دریافت کنند. اما در این بین، شرکت سونی تعداد پلی‌استیشن ۵های در نظر گرفته شده برای انتقال به این کشور را مشخص نکرده است و با درنظر گرفتن میزان موجودی این کنسول در سراسر جهان و انتقال احتمالی حداقل میزان ممکن، احتمال دارد که همچنان شاهد کمبود این کنسول در این کشور باشیم.

اما در انتها وب‌سایت رسمی پلی‌استیشن هند فهرستی از خرده‌فروشان رسمی این شرکت در این کشور را مشخص کرد که شامل فروشگاه‌های آمازون هند، Flipkart، Croma، Reliance Digital، Games The Shop و چندین مورد دیگر می‌شود. همچنین، قیمت‌های در نظر گرفته برای این کنسول در این کشور نیز ۴۹,۹۹۰ روپیه برای نسخه‌ی استاندارد و ۳۹,۹۹۰ روپیه برای نسخه‌ی دیجیتال بوده که به ترتیب معادل ۶۸۴ و ۵۴۸ دلار آمریکا هستند.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید