کارگردان بازی Nioh: این سری به مرحله‌ی استراحت رسیده است

9 دی 1399 - 11:50
Nioh

به‌گفته‌ی کارگردان سری بازی‌های سولزبورن Nioh، فومیهیکو یاسودا (Fumihiko Yasuda)، توسعه‌ی کامل پروژه‌های آینده در سال ۲۰۲۱ آغاز خواهد شد. برای جزئیات بیشتر، همراه گیمفا باشید.

امروزه سری بازی‌های زیادی هستند که از فرمول نقش‌آفرینی سولزمانند استفاده می‌کنند و هر کدام برداشت منحصربه‌فرد خود را از این فرمول دارند. یکی از جالب‌ترین و چالش‌برانگیزترین آن‌ها، دو عنوان سری Nioh بوده است.این دوگانه توسط استودیوی معروف تیم نینجا (Team Ninja) توسعه یافته‌اند و تمرکز زیادی روی مبارزه و سیستم‌های خاص نبرد دارند. این دو بازی از نظر مالی و نقدها موفق بوده‌اند و پس از عرضه، از پشتیبانی خوب بسته‌های الحاقی بهره‌ماند شدند. با‌این‌حال، به‌نظر می‌رسد که آن‌ها به پایان خود رسیده‌اند؛ حداقل فعلاً که این‌طور است.

مجله‌ی ژاپنی فامیتسو (Famitsu) برای پایان سال میلادی با تعدادی از سازندگان ژاپنی مختلف مصاحبه کرده است که یکی از آن‌ها، کارگردان دو عنوان Nioh، آقای فومیهیکو یاسودا است. بااینکه یاسودا صریحاً نگفت که سری کاملاً به اتمام رسیده است، از این یاد کرد که پس از حدود یک دهه توسعه‌ی این فرنچایز، Nioh اکنون به نقطه‌ی استراحت رسده است. او همچنین به این نکته اشاره کرد که پروژهای زیادی در سال ۲۰۲۱ وارد روند توسعه‌ی کامل خواهند شد و همچنین گفت که واژه‌ی کلیدی او برای سال ۲۰۲۱، «تحول» است.

در تیم نینجا، توسعه‌ی هفت‌ساله‌ی سری Nioh به یک مرحله‌ی استراحت خواهد رسید، و پروژه‌های زیادی هستند که توسعه‌ی کامل آن‌ها در سال ۲۰۲۱ آغاز می‌شود. من برنامه دارم که سبک توسعه‌ی خود را با سبک زندگی درحال تغییرم همگام کنم و روی عناوین جدید تمرکز کنم. شخصاً، من تلاش خواهم کرد که بیشتر از این وزن اضافه نکنم.

بازی Nioh بر روی پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی، و Nioh 2 و آخرین بسته الحاقی آن بر روی پلی‌استیشن ۴ عرضه شده است. بازی دوم سال آینده به رایانه‌های شخصی خواهد آمد و بازسازی نسخه‌ی کامل هر دو بازی نیز برای پلی‌استیشن ۵ عرضه خواهد شد.

منبع: Gamingbolt

Moein MM2
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید