تخفیفات استیم به مناسبت فصل زمستان آغاز شد

۳ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۵
تخفیفات استیم به مناسبت فصل زمستان

با نزدیک‌ شدن به پایان سال 2020 میلادی، نوبت آخرین تخفیفات استیم رسیده است. این تخفیفات که «تخفیفات زمستانه» نام دارند، از همین حالا آغاز شده است و به مدت دو هفته ادامه دارد. هم‌اکنون صدها عنوان تخفیف خورده‌اند و بهترین زمان برای خرید یا هدیه دادن بازی‌ها فرا رسیده است. همراه گیمفا باشید.

به نظر می‌رسد تم اصلی امسال، استیکر‌هایی از پرندگان مختلف باشند که برای جشن گرفتن عناوین موردعلاقه‌ی بازی‌بازان تهیه شده‌اند. اگرچه شما نمی‌توانید به وسیله‌ی این استیکرها کار خاصی انجام دهید، اما حداقل به رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرند.. مراسم Steam Awards 2020 نیز در حال به اتمام رسیدن است و تا پیش از اتمام آن می‌توانید به یکی از ده دسته‌ی مشخص‌شده رای دهید. با رای دادن شما می‌توانید کارت معاملاتی (Trading Cards) به دست بیاورید.

اگرچه اکنون در فصل تعطیلات به سر می‌بریم، اما بسیار جالب‌توجه خواهد بود که ببینیم آیا این تخفیفات استیم رکورد تخفیفات قبلی را خواهد شکست یا خیر؟ همین چند وقت پیش بود که تخفیفات پاییزه‌ی استیم به مناسبت بلک فرایدی به بزرگ‌ترین فروش استیم تبدیل شد. تخفیفات زمستانه‌ی استیم تا ۱۵ دی ۱۳۹۸ (5 ژانویه 2020) ادمه خواهد داشت.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید