گیفت کارت
گیفت کارت

343 اینداستریز می‌گوید تاخیر بازی Halo Infinite به نفع آن خواهد بود

۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۵
نگرانی طرفداران بازی Halo Infinite

به عقیده‌ی رئیس استودیوی 343 اینداستریز (343Industries)، انتظار برای بازی Halo Infinite تا سال 2021 ارزشش را دارد و در نهایت به نفع همه خواهد بود.

بازی Halo Infinite یکی از مورد انتظارترین عنوان‌های سال 2020 محسوب می‌شد. در ابتدا این بازی برای انتشار هنگام عرضه‌ی کنسول‌های نسل نهم مایکروسافت برنامه‌ریزی شده بود. اما بعد از مشکلات فنی، برای تقریبا یک سال تاخیر خورد. این کار طرفداران زیادی را ناراحت کرد؛ اما به گفته‌ی رئیس استودیوی 343 اینداستریز، تاخیر بازی در نهایت به نفع همه خواهد بود.

در Halo Waypoint روز ۲۷ آذر (17 دسامبر 2020)، 343 اینداستریز اطلاعات جدیدی از تاخیر بازی Halo Infinite ارائه کرد. علاوه‌ بر این اطلاعات، اشاراتی هم به بازی‌های دیگر، ورزش‌های الکترونیکی (Esports) و محصولات مختلف شد. در انتها بانی راس (Bonnie Ross)، رئیس استودیوی 343، صحبت‌هایی در مورد روند توسعه و تاخیر بازی Halo Infinite ارائه کرد.

راس از سختی‌ها و مشکلات استودیوی 343 در سال 2020 گفت؛ اما اطمینان داد که روند توسعه‌ی بازی همچنان ادامه دارد. در واقع تمام پروژه‌های این استودیو در حال پیشرفت هستند. راس همچنین اشاره کرد که نگرانی‌ و ناراحتی طرفداران به خاطر تاخیر بازی تا سال 2021 را درک می‌کند. به گفته‌ی راس، بازی‌بازان پاداش صبرشان را خواهند گرفت. تیم توسعه‌ی Halo Infinite مشتاق عرضه‌ی بازی هستند؛ اما می‌خواهند بازی نهایی در بهترین شکل ممکن عرضه شود.

راس در ادامه گفت که روند توسعه‌ی بازی به خوبی طی می‌شود و نمی‌تواند تا رسیدن بازی کامل به دست بازی‌بازان صبر کند. در صحبت‌های راس اشاره‌ای به تغییرات بازی نسبت به دموی سال 2020 نشد. در نهایت هم او از طرفداران به خاطر صبر، اشتیاق و حمایت فراوانشان تشکر کرد. راس همچنین تاکید کرد که 2021 سال بسیار مهمی برای سری Halo خواهد بود؛ چرا که محتوای زیادی برای آن منتشر خواهد شد.

به تازگی شایعاتی از لغو نسخه‌ی ایکس‌باکس وان بازی Halo Infinite به گوش می‌رسد. به این ترتیب بازی جدید محدود به سخت‌افزار قدیمی نخواهد شد. به احتمال زیاد، ممکن است این اقدام به خاطر تجربیات حاصل از مشکلات زیاد Cyberpunk 2077 باشد. البته واکنش‌های منفی به دموی Infinite هم می‌تواند نقش مهمی در انتشار این شایعه داشته باشد. البته این شایعه کمی پیش تکذیب شد.

برخی از طرفداران اعتقاد دارند که با انتشار بازی برای کنسول‌های نسل 8، از پتانسیل آن به خوبی استفاده نخواهد شد. قبلا آرون گرینبرگ (Aaron Greenberg) اعلام کرده بود که گرافیک بازی تا زمان عرضه بهتر خواهد شد. در حال حاضر چیزی مشخص نیست و باید برای مطمئن شدن، مدتی صبر کنیم.

بازی Halo Infinite در پاییز سال 2021 برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس وان، سری ایکس و اس عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید