تریلر تازه‌ای از بازی Shady Part of Me منتشر شد

۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰
بازی Shady Part of Me

تنها چند روز از انتشار بازی Shady Part of Me بر روی پلتفرم‌های مختلف می‌گذرد و تا این جا استقبال نسبتا خوبی هم از آن به عمل آمده است. حال تیم سازنده‌ی این عنوان اقدام به عرضه‌ی ویدئوی تازه‌ای در این خصوص کرده است تا بازی‌بازان را بیشتر آشنا کند. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتر به همراه این ویدئو باشید.

همان‌طور که در جریان هستید، عناوین جذاب مختلفی در مراسم The Game Awards معرفی شد تا بازی‌بازان برای آینده امیدوار شوند. یکی از این بازی‌ها Shady Part of Me بود که خیلی سریع به دست دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت. این بازی تا این لحظه متای 82 را از سوی منتقدان دریافت کرده است که برای مطالعه‌ی نقدها و نمرات آن می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید. گفتنی است که دو استودیوی دوز دیکسیمز (Douze Dixiemes) و فوکس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

Shady Part of Me را باید اثری ماجراجویی و معمایی به حساب آورد که تیم سازنده‌ برای ارائه‌ی یک داستان هیجان‌انگیز و جالب تلاش زیادی داشته است. بسیاری از بازی‌بازان نیز پس از تجربه‌ی این بازی به این موضوع پی برده‌اند و داستان آن را سرشار از اتفاقات عجیب و غریب می‌دانند. در این عنوان قادر هستید تا هدایت دختری کوچک را به دست گرفته و در محیط اطرافتان ماجراجویی داشته باشید. خوشبختانه بازی از پازل‌های خوبی برخوردار است و هر یک از آن‌ها بازی‌بازان را برای مدتی سرگرم می‌کند.

ناگهان همه چیز در Shady Part of Me به یک رویا تبدیل شده و این قضیه کار شخصیت اصلی را دشوارتر می‌کند. حال او باید برای بازگشت به خانه نقشه داشته باشد. یکی از موضوعات جالب در مورد این بازی این است که سازندگان توجه زیادی به صداگذاری داشته‌اند. تا جایی که برای آن از صداگذاران مطرحی همچون هانا مورای (Hannah Murray) بهره برده‌اند. مورای سابقه‌ی انجام این فعالیت در دیگر آثار مهم نظیر Game of Thrones را داشته است. در صورتی که شما هم از علاقه‌مندان به سبک‌های گفته شده هستید، بازی Shady Part of Me را از دست ندهید.

یکی از مشکلات بازی Shady Part of Me، کوتاه بودن آن است که البته برای طرفداران چندان هم به چشم نخواهد آمد. جهان این عنوان در بیشتر موارد تاریک و رازآلود است و باعث انتقال هیجان زیاد به افراد می‌شود. حال تیم سازنده تریلر جدیدی از این اثر را در دسترس قرار داده است که به بررسی برخی از ویژگی‌های آن می‌پردازد. بنابراین بازی‌بازانی که هنوز این عنوان را تجربه نکرده‌اند، با تماشای این ویدئو می‌توانند تصمیم‌گیری بهتری داشته باشند.

در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی Shady Part of Me، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. در پایان تریلر گفته شده قابل تماشا و دانلود خواهد بود.

دریافت ویدئو با کیفیت 480P
دریافت ویدئو با کیفیت 720P
دریافت ویدئو با کیفیت 1080P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید