اطلاعیه مهم : اجرای فاز یک تغییرات فروم گیمفا

۲۴ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۲:۴۰

یکی از بخش های بسیار مهم مجموعه ی گیمفا،تالار گفتگو یا به قول معروف فروم است که فعالیت نسبتا خوبی داشته.اما برای اینکه بتوان سطح کیفی و از همه مهمتر پرورش کاربران حرفه ای را ارتقا ببخشیم،باید تغییرات بنیادی در این بخش آغاز شود.این پروژه سازماندهی شده برای ارتقاء سطح کیفی سایت در چند فاز اجرا میشود که فاز اول آن از هم اکنون اجرا میشود.


در گام اول سیستم قدیمی فروم با سیستمی جدید و چینشی متفاوت عوض میشود که این تغییر سبب میشود کاربرانی که به فروم وارد میشوند طی مراحل خاص وبسیار مفید پرورش پیدا کنند و مقام و رتبه هایی که دریافت میکنند همگی براساس مهارت سنجیده میشود و نه صرفا به خاطر تعدد تاپیک یا امتیازدهی خاص.مراحلی که در فروم طی میشود نهایتا به دو بخش زیر منتهی میشوند :

1. تبدیل شدن به مدیر کل انجمن
2. تبدیل شدن به عضو تحریریه

خب برای رسیدن به هر هدفی ، باید تلاش کرد تا پله پله به هدف برسید. دیگر خبری از اعتبارهای دیگران در کار نیست و تمامی فعالیت های شما می تواند به عنوان یک برگ برنده باشد. برای تبدیل شدن به یک مدیر کل انجمن باید تلاش کنید تا نظم سایت را حفظ کنید. برای این کار باید پست های اسپم را گزارش دهید. به کاربران تازه وارد کمک کنید تا با قوانین سایت آشنا شوند. همچنین تاپیک های بی مورد را نیز گزارش دهید.
برای رسیدن به مقام تحریریه سایت می توانید به فعالیت در زمینه نگارشی بپردازید. بدون شک جایگاه تحریریه برای پیشرفت و کسب شهرت در دنیای مجازی برای هر گیمری یک سکوی پرتاب است. پس باید فردی که برای تحریریه انتخاب می شود ، یک نویسنده قوی باشد که بتواند جمعیت زیاد صفحه اصلی سایت را با مقالات خود به وجد بیاورد. پس با چند نقد در طول یک ماه دلسرد نشوید! شما برای این هدف باید مقالات زیادی را برای فروم بنویسید. سردبیر سایت، آقای خردمندی این مقالات را در سطح تالار مطالعه و بررسی می کند و پس از گذر 6 ماه ،  یعنی در اواخر شهریور ماه و اوایل سال جدید در فروردین ماه ، تیم مدیریت به کاربران مقام می دهند.

_______________________________________

مراحل رسیدن به هدف شماره 1 (مدیر کل انجمن)
کاربر ساده >>> کارآموز >>> مدیر انجمن >>> مدیر ارشد >>> کاندیدای مدیریت >>> مدیر کل انجمن
مراحل رسیدن به هدف شماره 2 ( عضو تحریریه)
کاربر ساده >>> نویسنده مبتدی >>> نویسنده ارشد >>> منتقد >>> کاندیدای تحریریه >>> عضو رسمی تحریریه سایت
_______________________________________

تا قبل از رسیدن به مقام کاندیدای تحریریه ، تصمیمات کاربران دیگر دخالتی ندارد ولی برای کسب مقام کاندیدای تحریریه ، انتخابات کوچکی در تالار راه اندازی می شود که از بین 5 نفر  منتخب برای مقام کاندیدای تحریریه و مدیریت، چه کسانی برای این مقام مناسب تر هستند. از بین 5 نفر منتخب ، فقط 2 نفر در هر دو مسیر  شماره 1 و 2 به این جایگاه می رسند و در نهایت از بین این 2 ، فقط 1 نفر به جایگاه نهایی می رسد. نگران انتخابات نباشید چون در صفحه اصلی سایت نیز اعلانیه زده می شود تا تمام کاربران برای این انتخابات به تالار رجوع کنند.
برخلاف سیستم قبلی که فردی کم کار شود تنزل درجه می گیرد، ما در این سیستم ، تنزل مقام نداریم و فقط فرد در جایگاه خود درجا می زند و به مقام بالاتر ارتقا پیدا نمی کند. پس دلسرد نشوید و تلاش کنید! نفر بازنده در مقام کاندیدای هر دو بخش نیز برای دوره انتخابات بعدی در 6 ماه آینده آماده می شود تا شانس خود را به همراه ورودی های جدید امتحان کند.

فراموش نکنید که همیشه ادمین های سایت نظاره گر فعالیت های شما هستند…در فاز بعدی که در چند روز آینده اجرایی میشود لیست قوانین و مقررات فروم و سایت به صورت نوشتاری در مجموعه نصب خواهد شد.

انجمن گفتگوی گیمفا : http://forum.gamefa.com

با تشکر…تیم مدیریت وب سایت گیمفا
—————
دانیال نوروزی – مدیرکل مجموعه ی گیمفا

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید