تیم توسعه دهنده‌ی Mass Effect جدید شامل اعضای قدیمی بایوور می‌شود

۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

روز گذشته در مراسم The Game Awards 2020، استودیوی بایوور (BioWare) اولین تیزر تریلر نسخه‌ی جدید Mass Effect را منتشر کرد. این‌طور که به نظر می‌رسد، تریلر بازی با نشان دادن شخصیت Liara، به بازگشت به کهکشان راه شیری اشاره می‌کند. اگرچه این تریلر طرفداران را برای آینده‌ی این مجموعه هیجان زده کرده است، اما هنوز هم افرادی وجود دارند که نگران کیفیت بازی هستند؛ موضوعی که با توجه به عملکرد ضعیف چند سال اخیر بایوور و جدایی توسعه دهندگان قدیمی استودیو، کاملاً منطقی به نظر می‌رسد. به هر حال، بایوور اخیراً دوباره تایید کرده است که نسخه‌ی جدید Mass Effect توسط اعضایی که سابقه‌ی کار برروی این سری را دارند، ساخته خواهد شد.

آقای مایکل گمبل (Michael Gamble)، کارگردان نسخه‌ی جدید Mass Effect، اخیراً در مورد برخی از افرادی که در ساخت این بازی نقش دارند، صحبت کرده است. همان‌طور که می‌دانید، بایوور پس از معرفی بازی جدید Mass Effect تایید کرد که این عنوان توسط یک تیم با تجربه در حال توسعه است. حال به لطف توییت‌های جدید آقای گمبل، طرفداران می‌توانند با برخی از این افراد بیشتر آشنا شوند. جالب است بدانید که برخی از این افراد به خاطر ساخت نسخه‌ی جدید Mass Effect به این استودیو بازگشته‌اند.

داستی اورمن (Dusty Everman)

داستی یکی از افرادی بود که در طراحی و جان بخشیدن به Normandy نقشی کلیدی داشت. داستی تصمیم گرفت تا برای کار برروی بازی بعدی Mass Effect دوباره به بایوور ملحق شود. افراد زیادی مانند او وجود دارند. ما می‌دانیم که Mass Effect تا چه حد برای شما مهم است.

پریش لو (Parish Ley)

پریش کارگردان سینمایی سه گانه‌ی Mass Effect بود. تعداد زیادی از صحنه‌های شگفت انگیزی که تجربه کردید توسط او و تیمش ساخته شده‌ بودند. پریش تصمیم گرفت تا برای جان بخشیدن به چشم انداز Mass Effect جدید دوباره به بایوور باز گردد.

برنن هولمز (Brenon Holmes)

برنن یکی از افرادی است که برروی هر سه نسخه‌ی Mass Effect کار کرده است. تلاش و نبوغ او به ما کمک می‌کند تا سیستم‌های شگفت انگیز گیم‌پلی را به جهان Mass Effect بیاوریم. برنن یکی از اعضای تیم بزرگ ساخت بازی است که می‌خواهد عنوانی که لایق آن هستید را به شما ارائه دهد. هر چه زمان بیشتری بگذرد، شما با افراد بیشتری از تیم ما آشنا خواهید شد.

درک واتس (Darek Watts)

اوه، نباد درک واتس را فراموش کنیم. کارگردان هنری اصلی Mass Effect بازگشته و‌ کاملاً آماده است.

واضح است که گمبل سعی دارد تا با معرفی برخی از اعضای تیم توسعه دهنده‌ی نسخه‌ی جدید Mass Effect به طرفدارن این مجموعه نشان دهد که بایوور قصد دارد یک بازی عالی را برای آن‌ها تولید کند. با توجه به جدایی اخیر کیسی هادسون (Casey Hudson) و مارک دارا (Mark Darrah) و همچنین برخی دیگر از توسعه دهندگان قدیمی که مدت‌ها پیش از بایوور جدا شدند، بسیاری معتقد هستند که بایوور فعلی دیگر آن استودیوی برجسته‌ی سابق نیست که برخی از بهترین عناوین نقش آفرینی را ساخته بود.

پس از انتشار توییت‌های گمبل، یکی از طرفدارن از کارگردان نسخه‌ی جدید Mass Effect پرسید که آیا نمایش دو کهکشان در ابتدای تیزر بازی به معنی ساخت یک دنباله‌ برای Mass Effect Andromeda و همچنین سه گانه‌‌ی اصلی است؟ همان‌طور که انتظار می‌رفت، گمبل به طور مستقیم به این سوال پاسخ نداد و تنها اعلام کرد که نشان دادن دو کهکشان عمدی بوده است. از آن‌جایی که به احتمال زیاد هنوز چند سال تا انتشار این بازی باقی مانده است، قطعاً در آینده شاهد انتشار اطلاعات بیشتری از چشم انداز جدید گمبل برای آینده‌ی Mass Effect خواهیم بود.

نظر شما چیست؟ آیا فکر می‌کنید که بایوور می‌تواند یک بازی دیگر با کیفیت سه گانه‌ی اصلی بسازد؟ آیا ترجیح می‌دهید Andromeda را فراموش کنید یا این‌که می‌خواهید بایوور دنیای آن بازی را هم ادامه دهد؟

1
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید