بازی Curious Expedition 2 سال آینده در دسترس قرار خواهد گرفت

۲۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

بازی Curious Expedition 2 قرار است تا چند وقت دیگر از حالت دسترسی زودهنگام خارج شده و برروی پلتفرم‌های مختلفی در دسترس قرار گیرد. در همین زمینه، امروز ویدئوی تازه‌ای هم از این بازی عرضه شده است که در ادامه آن را با هم مشاهده خواهیم کرد.

همان‌طور که از نام Curious Expedition 2 پیداست، با اثری ماجراجویی و روگ‌لایک سر و کار داریم. این بازی ابتدا در گذشته به صورت دسترسی زودهنگام برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد و استقبال نسبتا خوبی هم از آن به عمل آمد. حال تیم سازنده پس از مدت‌ها اعلام کرده است که نسخه‌ی اصلی این عنوان اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر می‌شود و قیمت آن هم ۱۹٫۹۹ دلار خواهد بود. البته نسخه‌های کنسولی این بازی چند روز بعد به دست بازی‌بازان خواهد رسید. قابل ذکر است که استودیوی تاندرفول (Thunderful) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار بازی Curious Expedition 2 را به عهده داشته است.

یکی از اعضای تیم سازنده در خصوص این بازی گفته است:

از حمایتی که بازی‌بازان در خصوص نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی Curious Expedition 2 داشتند، تشکر می‌کنیم. امیدوار هستیم که در آینده بتوانیم رضایت آن‌ها را بیش از پیش جلب نماییم و برای این کار برنامه‌هایی در سر داریم. توسعه‌ی این عنوان تقریبا رو به پایان است و به‌زودی می‌توانیم واکنش‌های شما عزیزان را مشاهده کنیم؛ چیزی که برای آن مشتاق هستیم و بی شک نظرات شما روی عملکرد ما تاثیر خواهد داشت. بنابراین منتظر اخبار ویژه‌ی ما در خصوص این بازی باشید.

علاوه‌بر سبک‌های گفته شده، در بازی Curious Expedition 2 شاهد ژانر استراتژی نوبتی نیز هستیم که تا حد زیادی به جذابیت‌های آن اضافه کرده است. بازی‌بازان در این بازی قادر هستند تا گروه خود را تشکیل داده و با دیگران برای عملی کردن اهدافشان تلاش کنند. در این اثر منابع خوبی در دست دارید که استفاده‌ی به جا از آن‌ها اهمیت فراوانی دارد. اصلی‌ترین بخش بازی را رمز و رازهای بی شمار و پازل‌های چالش برانگیز تشکیل داده است. بنابراین تنها اگر از علاقه‌مندان به سبک‌های فوق هستید، این عنوان را از دست ندهید. داستان بازی هم به سال ۱۸۸۹ میلادی و شهر پاریس مربوط می‌شود. طراحی جهان آن به خوبی صورت گرفته است و حال و هوای گذشته را به خوبی روایت می‌کند.

همه چیز در Curious Expedition 2 به آرامی پیش نمی‌رود و همواره خطراتی همچون حمله‌ی حیوانات و انسان‌ها شما را تهدید می‌کند. بخش آنلاینی هم در این اثر به چشم می‌خورد که تجربه‌ی آن با دوستان و یا سایر بازی‌بازان از دیگر نقاط جهان امکان‌پذیر خواهد بود. هر چند وقت یک بار، رویدادها و چالش‌های آنلاینی برگزار می‌شود که در صورت کسب پیروزی در آن‌ها، پاداش‌های مناسبی را از آن خود خواهید کرد. در مراسم Gamescom 2020 هم ویدئویی از بازی گفته شده منتشر شد که برای تماشای آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

با توجه به مصاحبه‌ی سازندگان، انتظار می‌رود که در روزهای آینده اخبار دیگری هم از Curious Expedition 2 در دسترس قرار گیرد که در این صورت، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت جدیدترین ویدئوی مربوط به این اثر اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید