بازی Curse of the Sea Rats سال آینده عرضه خواهد شد

۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

در چند ماه اخیر شایعات زیادی در خصوص عرضه‌ی بازی Curse of the Sea Rats به گوش می‌رسید. حال استودیوی پی‌کیوب (PQube) اعلام کرد که این عنوان اوایل سال آینده به دست هواداران خواهد رسید. همچنین به منظور آشنایی بیشتر آن‌ها، امروز ویدئویی هم از این این در دسترس قرار گرفته است که در ادامه آن را با هم مشاهده خواهیم کرد.

Curse of the Sea Rats از سری عناوین اکشن، پلتفرمر و ماجراجویی است که در آن باید هدایت موش‌های مختلف را به عهده گرفته و سفری هیجان انگیز را آغاز کنید. به نقل از سازندگان، آن‌ها تلاش فراوانی برای توسعه‌ی این اثر داشته‌اند و در حد توانشان تمایل دارند تا بازی‌بازان را به خود جذب کنند. در همین راستا، این اثر قرار است در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۱ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. با توجه به عرضه‌ی این بازی برروی پلتفرم‌های متنوع، پیش‌بینی می‌شود که عده‌ی زیادی از آن استقبال کنند. قابل ذکر است که دو شرکت پتونز (Petoons) و پی‌کیوب به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار بازی Curse of the Sea Rats را به عهده داشته‌اند. چندی پیش هم ویدئویی از این عنوان در دسترس قرار گرفت که برای مشاهده‌ی آن می‌توانید به این نشانی مراجعه نمایید.

انیمیشن‌های بازی به خوبی طراحی شده‌اند و این قضیه از تریلرهایی که عرضه می‌شوند، کاملا قابل درک است. همچنین از تصاویر هنری و به طور کلی جهان بازی که از انیمیشن‌های Disney و Don Bluth الهام گرفته شده‌اند نیز نباید به سادگی عبور کرد. نکته‌ی جالب توجه در خصوص Curse of the Sea Rats این است که در این بازی آزادی عمل نسبتا زیادی دارید و تقریبا می‌توانید به هر جا که بخواهید، سفر کنید. دنیای این اثر بیشتر در کشور ایرلند در قرن هجدهم جریان دارد.

در پایان هر ماموریت، پاداش‌هایی به شما تعلق می‌گیرد که به وسیله‌ی آن‌ها می‌توانید مهارت‌هایتان را ارتقا دهید. این موضوع به شما کمک می‌کند که با قدرت بیشتری در مراحل بعدی حاضر شده و شکست دادن دشمنان برایتان ساده‌تر شود. بد نیست بدانید که ماجراجویی در این عنوان بیش از ۱۲ ساعت به طول می‌انجامد و رمز و رازهای بی شماری هم در گوشه و کنار نقشه‌ی آن موجود است. بنابراین اگر از دوست داران سبک‌های گفته شده هستید، Curse of the Sea Rats را در لیست بازی‌هایتان قرار دهید.

در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون Curse of the Sea Rats، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. در پایان می‌توانید ویدئوی جدیدی از این اثر را تماشا و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید