Monster Hunter Rise شامل یک سیستم Matchmaking جهانی می‌شود

۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۵

جدیدترین نسخه از سری محبوب Monster Hunter Rise به زودی در دسترس هواداران قرار خواهد گرفت. در این بازی بیش از گذشته از تاریخ کشور ژاپن الهام گرفته شده است و حتی دشمنانی مانند Yokaiها نیز به بازی اضافه شده‌اند. علاوه بر این، به نظر می‌رسد جدیدترین نسخه از سری از یک سیستم Matchmaking جهانی نیز پشتیبانی می‌کند.

تیم سازنده این موضوع را در جدیدترین مصاحبه‌ی خود با Gaijin Hunter تایید کرده است. علاوه بر این، امکان Pause کردن بازی در زمان انجام ماموریت‌های آفلاین نیز در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. البته به گفته‌ی سازندگان در این نسخه شاهد حضور Mantleها نخواهیم بود.

اگرچه ممکن است این ویژگی در نسخه‌های بعدی مجددا به سری محبوب Monster Hunter اضافه شود ولی خبری از آن‌ها در نسخه‌ی Rise نخواهد بود. البته خبر خوب این است که شما می‌توانید دو شخصیت همراه Palamute را در کنار خود داشته باشید که به شما در مبارزات کمک خواهند کرد.

بازی Monster Hunter Rise در تاریخ ۶ فروردین ۱۴۰۰ (۲۶ مارس ۲۰۲۱) برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. البته برخی شایعات به این موضوع اشاره داشتند که این عنوان مورد انتظار برروی رایانه‌های شخصی نیز عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید