مسابقات دشوار | نقدها و نمرات بازی Liftoff: Drone Racing

۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰

بازی Liftoff: Drone Racing  چندی پیش برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت و تا این جا هم نظرات متفاوتی پیرامون آن عرضه شده است. در همین زمینه، نقدها و نمرات این عنوان بالاخره امروز تکمیل شد که در ادامه می‌توانید شاهد آن‌ها باشید.

Liftoff: Drone Racing از سری عناوین جالب در سبک مسابقه‌ای و آرکید است که در آن باید در نقش یک خلبان، هدایت پهبادهای مختلف را به دست گرفته و با دیگران مسابقه دهید. بنابراین از این توضیح می‌توان نتیجه گرفت که با اثر منحصربه‌فردی سر و کار داریم و نظیرش را در کمتر عنوانی شاهد بوده‌ایم. علاوه‌بر وجود دشمنان در تمام نقشه‌ها، موانع نیز همواره جلوی راهتان سبز می‌شود و باید حواستان به آن‌ها باشد. سرعت در این بازی اهمیت فراوانی دارد و در صورت رعایت این اصل، گام بلندی به سوی پیروزی برخواهید داشت.

یکی از بخش‌های جالب توجه بازی Liftoff: Drone Racing، حالت آنلاین آن است که تجربه‌ی آن با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان امکان‌پذیر خواهد بود. تا این جا ۲۷ پهباد برای این بازی ساخته شده است، اما تیم سازنده تصمیم دارد تا شمار آن‌ها را در آینده‌ای نردیک افزایش دهد. البته امکان شخصی‌سازی و تغییر ظاهر و توانایی‌های آن‌ها نیز برای شما فراهم است. کنترل بازی ممکن است در وهله‌ی اول کمی پیچیده و دشوار به نظر برسد، اما با گذشت چند دقیقه می‌توانید اطلاعات خوبی در این مورد کسب کنید و به بازی‌باز قهاری تبدیل شوید. قوانین فیزیکی هم در نوع خود نقش مهمی در Liftoff: Drone Racing ایفا می‌کنند و مهم‌ترین آن‌ها را هم باید قانون گرانش به حساب آورد. برای آشنایی بیشتر با این اثر می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

قابل ذکر است که دو شرکت لوگوس (LuGus Studios) و استراگون (Astragon) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار بازی Liftoff: Drone Racing را به عهده داشته‌اند. ضمنا برای تجربه‌ی هر یک از بخش‌های آنلاین این بازی حداقل به ۶ بازیکن نیاز خواهد بود. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز منتقدان برتر حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی اقدام به انتشار نقدها و نمرات خود پیرامون Liftoff: Drone Racing کردند که در ادامه مروری بر آن‌ها خواهیم داشت.

Xbox Tavern 7.5/10

Liftoff: Drone Racing یک بازی شبیه‌سازی در سبک مسابقه‌ای است که از نظر ما، می‌تواند بازی‌بازان زیادی را به خود جذب کند. نحوه‌ی هدایت پهبادها بسیار هوشمندانه توسعه یافته است و از آن لذت بردیم. بخش‌هایی سرگرم کننده‌ی زیادی هم در آن به چشم می‌خورد و حداقل برای چند ساعت مناسب خواهد بود.

SCREEN RANT 5/10

بازی Liftoff: Drone Racing را تنها به بازی‌بازانی که تشنه‌ی عناوین مسابقه‌ای و یا شبیه‌سازی هواپیما و پهباد هستند، پیشنهاد می‌کنیم؛ اگر چه آن‌ها هم ممکن است چندان از این عنوان استقبال نکنند. هدایت پهبادها بسیار عجیب است و شاید خیلی از افراد به همین علت قید تجربه‌ی آن را بزنند. منوی این عنوان از قسمت‌هایی برخوردار است، اما به نظر ما هرگز کافی نیست و تعداد بخش‌ها باید افزایش یابد.

XboxAddict 5/10

شاید در میان شما و اطرافیانتان عده‌ای باشند که علاقه‌ی بسیاری به هواپیماها و پهبادها دارند. بازی Liftoff: Drone Racing هم برای چنین افرادی توسعه یافته است. در غیر این صورت، پیشنهاد می‌کنیم که به سمت این بازی نروید و از سایر آثار در سبک مسابقه‌ای لذت ببرید.

TheXboxHub 5/10

متاسفانه بازی Liftoff: Drone Racing به هیچ وجه رضایت ما را جلب نکرد؛ اتفاقی که به احتمال زیاد برای بازی‌بازان فراوانی رخ خواهد داد. انجام مسابقات در این عنوان بیش از حد دشوار است و به همین دلیل از ادامه‌ دادن آن پشیمان شدیم. محیط این اثر هم چندان چنگی به دل نمی‌زند و تیم سازنده حداقل می‌توانست به این قضیه بپردازد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید