فصل سوم Fall Guys: Ultimate Knockout میزبان محتویاتی با زمینه‌ی زمستانی خواهد بود

۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

کمتر از یک هفته‌ی پیش استودیوی مدیاتونیک (Mediatonic) توسعه‌دهنده و پشتیبان بازی چند نفره و آنلاین Fall Guys: Ultimate Knockout به صورت رسمی عرضه‌ی فصل سوم آن را تایید کرد و اظهار داشت که قرار است زمینه‌ی قرون وسطایی این رقابت‌ها به زمینه‌ای مرتبط با فصل زمستان که برای ماه‌های آینده بسیار مناسب به شمار می‌آید، تغییر کند. حال به تازگی استودیوی مدیاتونیک به بیان اطلاعاتی در مورد اضافه شدن آیتم‌هایی به مانند موانع جدید و پنگوئن‌های اسباب بازی پرداخته است.

یکی از مواردی که به بازی Fall Guys: Ultimate Knockout اضافه خواهد شد، پنگوئن‌های اسباب‌‌بازی که با نام pegwin شناخته می‌شوند، خواهند بود. هنوز کاربرد کامل این پنگوئن‌ها مشخص نیست اما می‌توان انتظار داشت که در مراحل مختلف ظاهر شوند و کاربردهای جالبی داشته باشند؛ به طور مثال تعداد زیادی از آن‌ها می‌توانند در نقش موانع ظاهر شوند و یا می‌توان آن‌ها به مانند فصل اول دنبال کرده و به عنوان یک آیتم قابل جمع‌آوری به دست آورد. طبق طرح منتشر شده از این پنگوئن‌ها احتمال آیتم قابل جمع‌آوری بودن آن‌ها قوت بیشتری دارد.

با این حال آیتم دوم ماهیت و هدف مشخص‌تری دارد. یک آب‌نبات بزرگ و زنگوله مانند که در نقش یک مانع رنگارنگ خواهد بود و احتمالا به جلو و عقب حرکت کرده و بازی‌بازان را از مسیر پرت خواهد کرد. حساب کاربری بازی Fall Guys: Ultimate Knockout برروی شبکه‌ی اجتماعی توییتر یک نظرسنجی عمومی برای گذاشتن نام مناسب برروی این مانع جدید ایجاد کرده است تا با همکاری طرفداران نامی برای این مانع انتخاب نماید.

در چند روز گذشته استودیوی مدیاتونیک یک شعبه‌ی دیگر در کشور انگلستان را تاسیس کرد تا علاوه بر کمک در پشتیبانی از بازی Fall Guys: Ultimate Knockout، در توسعه‌ی پروژه‌های مختلف این استودیو مشارکت داشته باشد. بازی Fall Guys: Ultimate Knockout هم‌اکنون برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید