تاریخ انتشار بازی PixelJunk Eden 2 مشخص شد

۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰

این‌طور که به نظر می‌رسد، تنها چند روز تا انتشار بازی PixelJunk Eden 2 برروی نینتندو سوییچ فاصله داریم و دارندگان این کنسول به‌زودی آن را تجربه خواهند کرد. در همین راستا، امروز جزئیاتی از عرضه‌ی این عنوان منتشر شد که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

احتمالا با نسخه‌ی اول PixelJunk Eden آشنایی داشته و آن را تجربه کرده‌اید. این بازی در گذشته به دست بازی‌بازان رسید و فروش بسیار خوبی هم داشت. همین قضیه باعث شد تا تیم سازنده برای توسعه‌ی دومین نسخه به فکر باشد و اکنون هم در آخرین مراحل آن قرار دارد. این بازی از سری عناوین ماجراجویی و پازلی است که تغییرات فراوانی نسبت به نسخه‌ی ابتدایی داشته است. از این تفاوت‌ها باید به کیفیت و آیتم‌های بسیار بیشتر اشاره داشت. جهان این اثر بسیار رنگارنگ و چشم نواز است و می‌تواند توجه بازی‌بازان زیادی را جلب نماید. همچنین بخش آنلاینی هم در این عنوان به چشم می‌خورد که در کنار حالت تک نفره، انتخاب ایده‌آلی برای طرفداران خواهند بود.

به نقل از اعضای تیم سازنده، آگاه شدیم که PixelJunk Eden 2 در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ (۲۰ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت. عرضه‌ی این بازی برای سایر پلتفرم‌ها هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و باید دید که آیا این اتفاق رخ خواهد داد یا خیر.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید