گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Wizardry VA برای گوشی‌های هوشمند معرفی شد

۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

تیم سازنده‌ی Wizardry VA امروز در جدیدترین خبر خود به معرفی این بازی پرداخت و حال باید دید که واکنش بازی‌بازان نسبت به آن چه خواهد بود. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات تکمیلی مربوط به این خبر باشید.

اگر از دوست داران سری Wizardry باشید، حتما می‌دانید که تا به حال نسخه‌های فراوانی از آن به دست بازی‌بازان رسیده است و برخی از آن‌ها هم به پلتفرم‌های قدیمی مربوط می‌شود. حال جدیدترین نسخه یعنی Wizardry VA با سبک نقش‌آفرینی و حالت سه‌بعدی خود می‌تواند انتخاب ایده‌آلی برای هواداران به شمار برود. این بازی قرار است در تاریخی نامشخص برروی گوشی‌های هوشمند و به طور دقیق‌تر سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گیرد. لازم به ذکر است که استودیوی درکام (Drecom) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

شما در باز Wizardry VA باید با شخصیتی دوست داشتنی همراه شده و ماجراجویی عجیب و غریبی را آغاز کنید. در بین راه معماها و دشمنان فراوانی جلوی راهتان سبز می‌شوند که رویارویی با آن‌ها در نوع خود جالب توجه خواهد بود. در همین زمینه، آیتم‌ها و سلاح‌های گوناگونی هم در اختیارتان قرار می‌گیرد که نباید آن‌ها را نادیده گرفت. داستان این عنوان تا حد زیادی به نسخه‌های قدیمی مربوط می‌شود؛ چرا که تیم سازنده ترجیح داد تا با انجام این کار، رضایت هواداران را جلب نماید. البته به نقل از درکام، آگاه شدیم که این تیم هنوز کامل نشده است و آن‌ها مشغول استخدام چند نفر برای تکمیل این پروژه هستند. در کل اگر از دوست داران ژانر گفته شده هستید، Wizardry VA را از دست ندهید.

هنوز جزئیات چندانی از داستان و گیم‌پلی این عنوان در دسترس قرار نگرفته است و پیش‌بینی می‌شود که این اتفاق در روزهای آینده رخ دهد. همچنین انتظار می‌رود که تریلری از بخش‌های مختلف آن به دست بازی‌بازان برسد.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید